Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a roma nagydarab ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a roma nagydarab ferfiak tetszenek, hogyan uzzem ezt ki magambol? Vagy ez miert van?

Figyelt kérdés

Mas mellett el sem tudnam magam kepzelni, csak egy roma nagydarab, kulsoleg maffia stiluso ferfival. Csak az ilyen ferfiak tetszenek, senki mas. Ritka ha tetszik valaki ha tetszik akkor az, ez a kategoria amit leirtam

Viszont ki akarom magambol ezt uzni, egy normalis velem egyidos fiuval ismerkedek most, de mindig az van bennem hogy akkor soha nem lesz mar roma nagydarab ferfi a szerelmem?( en egy eletre valasztok part) Nagyon durvan ezek a gondolatok vannak bennem, en erre vagyom. Mit tegyek?


2022. aug. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert te is rigó vagy, ja nem. Napi kamut olvashatták
2022. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a nagydarab roma maffiózó csávóval nem túl kifizetődő egy életre tervezni, na de a mai világban már semmi sem meglepő :D
2022. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
dilis
2022. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
egészségedre!
2022. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

A nagydarab roma is ilyenre vágyik mint te. Lesz is belőle 6-8 purdé. Fele a kisegítőben, másik fele a javítóintézetben.

Hajrá.

Előre nem hátra...😄😄😄😄😄

2022. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elolvastak a kerdesemet?


"Hogyan uzzem ki magambol?"

Nem orulok neki hogy ezek tetszenek barmit is irtok..

Es igen, roma vagyok

2022. aug. 15. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
hajrá
2022. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha roma vagy, miért akarod kiűzni? A te fajtád, szóval nem lehet kifogásod ellene. Olyat keress, aki nagy darab, de nem maffiózó. Hmm... Sok sikert! 😄
2022. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

Ertheto, nezd mar meg a magyarok egyre toketlenebbek:D nagyapam koraban meg a csunya magyar ferfi is ferfi volt, ma mar a szep se

Bar en nem vagyok roma de megertelek:D

2022. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!