Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami fétis, vagy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fétis, vagy normális, ha nekem a nagydarab, elhízott férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
Nem pici sörhasra gondolok, hanem rendesen elhízott férfiakra, 100 kiló felett. Csakhogy nem azért, mert szexuálisan az jönne be, hanem mert van bennük valami olyan kis esetlenség, olyan szomorúak, olyan -bocs, nem sértésnek szánom- hálásak, ha kimutatom a vonzalmamat. És ezért vonzódom az ilyen testalkatú férfiakhoz. Ez amúgy normális még?
2019. nov. 3. 18:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
Én egy ilyen srác vagyok, és egyébként szerintem normális. Mindenkinek van valami fétis szerűsége, én a talpakért vagyok oda.
2019. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Én is szeretem a dagi pasikat. Egyrészt azért is, amit leírsz és szexuálisan is vonzódom hozzájuk. Szerintem nincs ebben semmi rossz. Mi bármikor könnyebben találhatunk párt magunknak, mint azok a nők, akiknek a nagyon jóképű pasik jönnek csak be.
2019. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

A közelembe miért nincsenek ilyen nők? :D

Nagydarab vagyok és eddig minden nő elutasított emiatt, egy szexuális vágyam sem élhettem meg soha, még egy hosszú ölelést sem kaptam soha.

2019. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a magas, testes, de mégis érzelmes férfiak.
2019. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3#-as, én küldök neked egy ölelést! 😊
2019. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is a Macis alkat a gyengém,már kislány koromban is Micimackó volt a szerelmem :)



31N

2019. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

“ már kislány koromban is Micimackó volt a szerelmem :)”

Az igen! Nekem akkor még a Kockásfülű Nyúl jött be :D

2019. nov. 3. 19:09
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pár exem 100 kiló felett. Ebből 1 alacsony is volt. Nem a kilók száma volt a probléma velük. Személyiségi viszont annál több, pedig én is inkább ehhez a típushoz vonzódtam, mint a vékonyabbakhoz.
2019. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Személyiségi? A paranoiára gondolsz? (mindenki engem néz, biztos azt találgatják mit keres mellettem egy ilyen nő, biztos el fogsz hagyni)
2019. nov. 3. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9


Nem.

1.Hűtlen volt, és rengeteget piált.

2.Képtelen volt az exéről leválni, ezért a hátam mögött visszatért hozzá. Persze erről engem elfelejtett tájékoztatni. Csak a hűlt helyét találtam. 3 hónap múlva akart magyarázkodni.

3.Nyomozott mint egy FBI ügynök utánnam. Közben meg állandóan a különböző nők ostromairól mesélt nekem.

Írhatnék még, de nincs annyi hely itt, na meg idegrendszerem sincs már az összes baromságaik felelevenítéséhez.

2019. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!