Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemi oktatóval szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi oktatóval szerelem, kölcsönösen?

Figyelt kérdés

azért ide írom ki, mert gyakran 18+-sak is vannak itt, akik már egyetemisták.

lányként volt olyan, h. belezúgtál az egyetemi tanárodba, és ez bár kölcsönös érzelem volt, de végül nem lett belőle kapcsolat? tehát se szex, se semmi, de tudtatok beszélni az érzéseitekről szóban vagy írásban?


2022. aug. 18. 22:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Fiatal (külföldi) egyetemi oktatóként írom, hogy ritka mint a fehér holló. Megesik, de eléggé kinézik. Én saját diákkal pl sosem kavarok, pedig kaptam már szerelmes leveleket, cicifotókat, buliban lesmárolási kísérletet, meg még sorolhatnám miket. Van még rajtuk kívül pár millió potenciális partner, olyan gáznak érezném. A kollégák 90%a szintén így van vele, van 1-2 aki nyitottabb pl végzés után, vagy függőségi viszony elmúltával.

Egy volt diákommal dugtunk kétszer, de már doktorandusz volt egy másik egyetemen.

2022. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt ilyen.. nálam max 3 év korkülönbség fér bele
2022. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Ja meg egy olyan mongol lánnyal is voltam, aki elsőévesként belezúgott egy magyar professzorba, de sosem lett belőle semmi, és 24 évesen megismerkedett velem, és kábé azt a fantáziát akarta kiélni amit azóta dédelgetett. Hát nem bántam... :D
2022. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1

de egy álszent duma: lenézed, kinézed, de azért adandó alkalommal megkeféled.


jó, én olyan szitut vázoltam, ami ennél tisztességesebb, nem válnak szeretővé, nem járnak, egyszerűen megszeretik egymást, és ezt elmondják egymásnak, aztán egyik megy jobbra, másik balra.

2022. aug. 18. 23:42
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

#4


100 adandó alkalomból egyetlen egyel sem éltem. Pont.

Az egyetlen akirol irtam az utan volt hogy tanitottam volna, 25 eves volt, mar a doktorijat irta es egy kulfoldi esemenyen futottunk egymásba. Szerintem teljesen fuggetlenitheto a sztori egy egyetemi románctól.

2022. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

5

szerintem meg nem!

hiszen az illető még maga is diák volt, doktorandusz hallgató, te meg már oktatói státuszban.

2022. aug. 19. 00:16
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk volt ilyen az egyetemen. Az volt a gond, hogy miután lefeküdtek, a lány a vizsgabizottság előtt azt mondta, hogy "bezzeg tegnap jó voltam az ágyban". Arra számított, hogy a szex miatt átengedi akkor is, ha nem tanul. A tanár eléggé beégett mindenki előtt. Szóval szerintem ilyenek miatt sem megy bele a legtöbb tanár.
2022. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

#6


Ja, csak másik kontinensen tanitottam. 🤣

Most csak viccelsz, ugye..?


Azért a kapcsolataim és kósza dugásaim 90%a olyannal volt aki valamilyen hallgatói státuszban volt, csak nem ott ahol én oktatóiban. Abszolút semmi ilyen dinamika nem jatszott benne szerepet. Vagy szerinted minden tanár le van tiltva a 25 alatti korosztályról? :D

2022. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

akkor vegyük át újra: engem nem az érdekel, hogy ki kivel dugott, hanem amit a kérdésben megfogalmaztam.

ahol nem szeretők lettek, hanem szerelmesek, de nem kezdtek viszonyt.

2022. aug. 19. 00:29
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

#9


Leirtam hogy volt sok ilyen. Biztos volt meg egymilliard masik is, mással. Fellangolas, pattintás, eltűnés. Pepitában. De majd mas biztosan mesel izgalmasabb sztorikat ahol nem tortent semmi.:D

2022. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!