Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretek egy lányt, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StarkN00B kérdése:

Nagyon szeretek egy lányt, de nem tudom hogy ez az érzés kölcsönös-e. Szerintetek van esélyem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval elég régóta oda vagyok egy osztálytársamért(Tudom, nem szerencsés, hogy osztálytárssal van a dolog, de jövőre úgy is külön iskolába kerülünk.), és emiatt nagyon sokat gondolkodom, hogy hogyan tudnánk összejönni. Nem vagyok valami nagy arc a suliban, inkább visszahúzódó vagyok. A fiú osztálytársaim nem valami értelmesek, és mindig a nyakamon vannak, nem hagynak nyugton, ami iszonyatosan idegesít, és ez még egy indok arra, hogy ne tudjak a kiszemeltemmel 4 szemközt beszélgetni. A kiszemeltem nagyon szociális, szinte mindenkivel jóban van. Értem a suliban tudtommal senki sem rajong, de ő valamilyen szinten érdeklődik irántam. Ilyen volt legutóbb pl. eléggé beteg voltam, és a lányok közül ez az egész csak őt érdekelte. Ő küldte el a házikat két héten keresztül, és mindig kérdezte hogy vagyok. Néha órákon rám néz, de ekkor nem mindig merek visszanézni, mert a pulzusom az egekben kötne ki, de persze van mikor egymásra nézünk, és ekkor elmosolyodunk. Mostanában elég sok fiú van körülötte, de ez őt úgy láttam nem nagyon izgatja olyan szinten, inkább haverként tekint rájuk. Szóval, ha mernék is beszélni vele, azt mindenképp csak 4 szemközt merném megtenni, de ez elég ritkán fordul elő, hisz szinte mindig van társasága. Amikor beszélgetünk 90%, hogy azt a beszélgetést ő kezdeményezi, mert én nagyon tartok attól, hogy nem akarja a társaságom. Ez elég ciki tudom :/. Most igazából az a "tervem", hogy ugye mindjárt itt a szülinapja(nov. 19.), és gondoltam egy Toffifee-t veszek neki(kicsit túlságosan is előre gondolkodtam, mivel már egy hete megvan a csoki), és ebből talán lesz valami. Velem mindig máshogy beszél, mint a többiekkel. Kedvesebben, türelmesebben. Kívülről egyáltalán nem tűnik fel senkinek, hogy belé vagyok zúgva, mivel nem nagyon merek látványosan udvarolni. Az a kérdés, hogy szerintetek barátilag kedvel, vagy egy kicsit több, mint barátilag. Suliban szünetekben nem nagyon tudok odamenni hozzá, mivel mondom mindig van társasága, és így komplikált a dolog. Nagyon szükségem van a tanácsaitokra! Kérlek segítsetek! :(

2018. nov. 8. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nagyon nehéz megmondani.

Lehet az is, hogy mivel látja, hogy magányos vagy ezért keresi ő a társaságodat. Egy helyen laktok? Mehetnétek együtt haza suliból. Szerintem rá írhatnál egész nyugodtan. Megkérdezhetnéd, hogy már megtanult-e, töriből mikor írtok, érti-e a matekot mert te nem ezért valamelyik szünetben elmagyarázhatná... nyugodtan kérdezz tőle olyat amit tudsz. Megkérdezhetnéd, hogy neki mik a tervei a jövőben, mi szeretne lenni? Mit gondol a tesi tanárról? Stb, stb... Közeledj felé, mert legalább látod, hogy viszonyul hozzád, de azért ne naponta, meg ne pont akkor írj rá amikor gondolod, hogy most fog belépni a házukba. Ne légy nyomulós! Én a helyedben ha pl csütörtökön írtok töriből akkor ráírnék szerdán 7 körül, hogy pl: Szia! Még mindig a törit tanulom, te már megtanultad rendesen? ... ha erre visszaír már simán megkérdezheted, hogy ő mit gondol a töri tanárról, hogy telt a napja,mit csinált, stb...

Légy kreatív, de ne légy nyomulós! Remélem tudtam segíteni! :D 17L

2018. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt... ha látod, hogy bőbeszédű, ő ír rád, keresi a társaságod akkor nyert ügyed lehet. Ha így van ahogy leírtam, akkor elhívhatnád valahova.

Ja meg most jutott eszembe, hogy mivel lassan közeleg a karácsony arról is beszélhetnél vele. Pl segítséget kérsz tőle, hogy ő mit vesz az édesanyjának mert te már teljesen kifogytál az ötletekből, nincs-e valami jó ötlete, tud-e valami jó boltot? Stb...

2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háát, azért az túlzás, hogy egy helyen. Egy faluval arrébb. De mikor vége van az óráknak, én busszal megyek, ő pedig csak simán haza, de mivel egy irány vezet az ő házához, és a buszmegállóhoz, néha szoktunk együtt menni. Egyébként köszi! :)
2018. nov. 8. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem Szegeden lakik véletlen az illető? Csak a szülinapja miatt érdekel.
2018. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. Szeged tőlünk nagyon messze van.
2018. nov. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!