Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a kiszemeltem találkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemeltem találkozik az exével, mert az meglátogatja a kutyáját, ami régen közös kutya volt, akkor nekem mennyi esélyem van nála? Vagy félő újra összejönnek? Több lenn.

Figyelt kérdés

Budapesten lakok, és van egy kiskutyám. Van egy nagy kutyafuttató, ahová szinte minden nap megyek vele.

Szintén oda jár egy ideje valaki, akiről a kérdés szól. Egy olyan férfi, aki pont az a típus, ami nekem a legjobban tetszik. Nem egy feltűnő jelenség, de attól még ha megismered, megnyer magának az intelligenciájával, kedvességével. Külsőre is van kiállása, szabályos arca, ápoltsága.

Szoktam vele beszélgetni, de mélyreható kommunikáció nem alakul ki sajnos. Nem vagyunk Facebookon se ismerősök. De nekem nagyon tetszik, most már mindig ha viszem a kutyát, azt várom, hogy őt lássam. Már tudom, melyik nap szokott abba futattóba menni és hánykor, és én is olyankor megyek. Néha félek, feltűnik neki, hogy mindig ott vagyok amikor ő, ezért néha előtte megyek le negyed órával, vagy kések hoztá képest negyed órát, meg néha előbb megyek el mint ő, néha tovább maradok.

Mostanában fontoltam, hogy egyszer vele együtt távozzak, hátha megyünk együtt egy darabon kettesben, de aztán történt valami, ami eléggé keresztülvágta a hozzá fűzött reményeimet.

Az történt, hogy egy gyönyörű nő társaságában érkezett. Első ránézésre amúgy nagyon durván nem illenek össze. De gondolom férfiból van, és bukik a szép nőkre. A nőnek meg biztos jó szeme van a pasizáshoz, és a minőségre megy, nem a kirakatra. Nagyon rossz volt. Legszívesebben azonnal kimenekültem volna a futtatóból, de akkor tuti lebukok, meg akkor nem tudok "kémkedni", mi van köztük. Próbáltam velük beszélgetni, és mint kiderült, a kutya eleve a nő miatt van, ő kezdeményezte, hogy legyen, mikor együtt voltak. Ebből úgy vettem le, exei egymásnak... De a pasinál maradhatott a kutya ezekszerint. Szép nagy csokibarna Labradorjuk van amúgy. Kedves volt velem a nő, de sajnos nekem görcsbe volt tőle a gyomrom, mert tetszik ez a férfi, reményeket fűztem hozzá...

Úgy láttam, a szakítás fájdalmas pont a múltjukban, mert kerülték a témát. De nem tetszett, ahogy a kiszemeltem erre a nőre nézett, szerintem még mindig szereti.


2022. aug. 28. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

“Első ránézésre amúgy nagyon durván nem illenek össze”


😂😂😂

Hát persze……


Szerintem mondj le róla. Futtass tovább, mert az is feltűnő lesz, ha hirtelen eltűnsz.

Ki kéne lépni a kamaszkorból. Ez kb az a szint.

2022. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a férfit, hogy egy ilyen éretlen, buta rajongója akadt.
2022. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is:


Durván nyomod a stalkolást, nem sok kellene már neked hozzá , hogy a szemetesèben turkálj.


Másodszor is , ha az interakcióba több időt nyomnàl - hogy kapcsolatba lepj valahogy a palival - lehet hogy gyorsabban kiporognenek a dolgok , és nem a spekulációval "kémkedéssel" menne el az időd


"Nem egy feltűnő jelenség, de attól még ha megismered, megnyer magának az intelligenciájával, kedvességével. Külsőre is van kiállása, szabályos arca, ápoltsága"


Itt azért érzek némi ellentmondást


történt, hogy egy gyönyörű nő társaságában érkezett. Első ránézésre amúgy nagyon durván nem illenek össze. De gondolom férfiból van, és bukik a szép nőkre. A nőnek meg biztos jó szeme van a pasizáshoz, és a minőségre megy, nem a kirakatra"


Megnézném már magamnak a férfit , mondom ezt úgy hogy szintén fèrfi vagyok és hetero.

2022. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy láttam, a szakítás fájdalmas pont a múltjukban, mert kerülték a témát. "


He? Talán mert egy idegennek semmi köze hozzá.

2022. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég 🛷
2022. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, senkit nem érdekel neked mi tetszik. Ráadásul nem is vagytok semmilyen olyan viszonyba.

Sztm keress mást.

N 30

2022. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!