Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő azt mondja a férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja a férfinak "fontos vagy nekem", azzal végül is szerelmet vallott?

Figyelt kérdés
Vagy sima barátságba is belefér ez még?
2022. aug. 30. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ez véletlen se jelent szerelmet.
2022. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen! Függ a szövegkörnyezettől is,de a lrgfontosabb az az hogy érezteti e vele hogy tényleg szereti. Az hogy mit mondd az másodlagos!
2022. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2x-er is mondta: fontos lettél nekem, ill. fontos vagy nekem.
2022. aug. 30. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Én csak olyannak mondanám, akit szerelemmel szeretek.
2022. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Fontos vagy nekem

Kedvellek


stb.

Ezek nem egyenlőek a szeretlekkel.


Simán belefér barátságba is. Rokoni kapcsolat jó példa rá. A szeretet és a szerelem nem ugyanaz.

2022. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a kedvellek és a fontos vagy nekem, az nem ugyanolyan súlyú kategória.

kedvelni sok mindenkit lehet, de igazán fontossá csak kevés ember válik.

nem vagyunk rokonok.

2022. aug. 30. 21:01
 8/13 Alessandro10 ***** válasza:

Lehet szerelem is,lehet baráti szeretet is. Azért, mert valaki azt mondja: fontos vagy nekem , még nem jelenti azt hogy szerelmes.

Sok esetben van egy közös kapcsolódási pont, valamiért szeret Téged, vagy kap tőled valamit ami jólesik neki, de ez nem feltétlenül szerelem.

Nekem is mondták hányszor de hányszor. 😄😄😄

Még a feleségem is, aztán egy hét múlva elhagyott. Meg most is van egy lány, aki naponta elmondja mennyire fontos vagyok neki, de amúgy leszarja Ő mennyire fontos nekem.

Ne a szavakat nézd, hanem amit tesz érted, amit tesz a kapcsolatért és akkor fogod megtudni mennyire vagy fontos neki.

Vagy kérdezz rá konkrétan, egyértelműen, hogy mit ért ez alatt amikor ezt mondja.

Mert ha ilyet mond, akkor arra tudnia kell a választ is.

Remélem, tényleg úgy gondolja ahogy mondta.

2022. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én olyannak mondanám, mondtam,aki annyira közel került hozzám, hogy nem kedveltem, hanem éreztem iránta. Felér egy szerelmi vallomással.


Ha valaki ilyet mond, akkor nem meri kimondani hogy szeretlek, mert nem biztos a másik félben, hogy benne mi lehet az érzelem felé.

2022. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alessandro10 ***** válasza:

Lehetsz azért is fontos valakinek, mert tanácsokat kap tőled, vagy segítséget nyújt, vagy bármi okból is mondhatja. Ha Te vagy neki a legkézenfekvőbb lelki szemetesláda, akkor is mondhatja, mert így akarja megvédeni az egoját azzal, hogy mindig itt legyél neki ha baja van és bebiztosítsa magát arra az esetre , ha nincs mellette senki, Te akkor is ott legyél.

Természetesen nem tudhatja senki mit érez amikor ilyet mond.

Én csak a saját példámat írtam le, mert velem is ez történt. Mindig számíthatott rám, de amikor arra került a sor, hogy ketten együtt legyünk, akkor már rögtön nem is voltam annyira fontos.

2022. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!