Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire igaz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire igaz hogy a lánynak aki volt az első szerelme, az mindig is benne lesz a szívébe, mármint ha össze jön pl utána 5 fiúval és mindig szakitanak, az első barátja lesz neki mindig fontos?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
2021. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Az arcára se emlékszem már.
2021. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire :D Egészséges esetben.

Nekem már semmit nem jelentenek a régebbi nagy szerelmeim. Ha megtudnám, hogy meghaltak, az se érdekelne különösebben, mert semmi közöm hozzájuk. Az ember túllép a múlton ideális esetben.

2021. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez erősen függ a kapcsolattól. Tiniként a pár hónapos kapcsolatot lehet akkor úgy élted meg, hogy az egész világ a tied és örökre ilyen szerelmesek lesztek egymásba, de aztán felnősz és megkopik az egész. De nekem az első kapcsolatom 10 évig tartott, együtt nőttünk fel, ott nyilván olyan erős kötelék maradt, hogy mindig lesz neki hely a szívemben attól függetlenül, hogy párkapcsolatként nem működtünk és az élet elsodort egymástól.
2021. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

15 évesen voltam szerelmes először egy srácba akivel egy gimibe jártunk. Idősebb volt, sose lett belőle semmit. De én teljesen kész voltam tőle, hatalmas motiváció, hatalmas erő volt.


Ennek már jópár éve és utoljára 3 éve láttam. Nem érzek mar nagyon rég iránta semmit. Tisztelem mint embert, kedvelem mint embert, a mai napig vonzónak találom, de csak annyira mint bármilyen más számomra tetszetős férfit az utcán.

Nem mondom hogy nem jelent semmit, mert nyilván engem is formált a dolog, de már nem ÚGY érdekel és már senkit se hasonlítgatok hozzá.

2021. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Baromság.
2021. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Első szerelmemmel, első párommal majdnem 8 évig voltunk együtt. Nem egy kis tini kavarásról volt szó, én komolyan gondoltam vele. De vége lett, ráadásul csúnya vége lett. Az élet megy tovább és tovább kell lépni, de örökre a szívemben marad a helye. Lehet nyugodtan kövezni, de aki számomra ennyi éven keresztül fontos volt, az már sosem lesz igazán idegen, attól függetlenül, hogy nem beszélek vele, vagy csak nagyon nagyon ritkán. Ez nem azt jelenti, hogy új szerelemnek nincs helye a szívemben, de embereket nem lehet és nem is kell kitörölni, hiszen az életünk része volt.
2021. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Az első szerelmemet 13 évesen ismertem meg, 18 évesen jöttem össze vele. Jelenleg mellettem fekszik és készül a holnapi meeting-jére. 😄 Sosem fogom elfelejteni vagy kevésbé szeretni. 46N
2021. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy hülyeség.
2021. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Első szerelmemmel közel 10 évig voltunk együtt

Azóta mindkettőnknek van párja,de én soha nem fogom elfelejteni

Együtt nőttünk fel

Haraggal mentünk szét,de ez a harag mar enyhült és a szép emlékek maradtak meg nekem.

2021. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!