Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat szerelem?

Figyelt kérdés

Mindketten 20-21 évesek vagyunk. Én mint fiúként először érzek ilyet egy lány iránt és most nem tudok ezen túllépni (nagyobb baj, hogy nem is akarok). Egyszer megbeszéltük, hogy ne beszélgessünk és ne is találkozzunk többet (persze ha véletlen meglátjuk egymást akkor nem kezeljük idegenként egymást), mivel fél, hogy összetöri a szívem azzal, hogy a barátságnál többet nem érez irántam.


Azután 2-3 hónappal véletlen összefutottunk se Ő sem én nem tudtam a mosolygást abbahagyni és azóta 3-4 havonta megbeszélünk egy találkozót. A találkozókon olyan igazán tartalmas filozófiai beszélgetéseket folytatunk, amiket senki mással nem tudtam megvitatni. Ezen beszélgetések egyáltalán nem egyoldalúak, hanem mind a ketten ugyanannyit beszélünk, annak ellenére, hogy a lány nem a legbőbeszédűbb emberek társaságába tartozik. Őszintén érdeklődik, hogylétem felől, viszont szerelmi érdeklődést nem tartalmaz tekintete.


Lehetséges volna, hogy valahogyan mégis "meghódítsam"?



2022. szept. 11. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Kicsi az esély rá, hogy valamikor egy távoli jövőben sikerüljön. Sajnos tovább kell lépned. Ő korrekt módon jelezte szándékát. A 3-4 havonta találkozás pedig belefér, úgy gondolja, hogy annyi idő alatt elfelejted és tudtok barátilag beszélgetni néha.

Várhatsz rá, de itt te leszel a hibás, nem hibáztathatsz mást, mert ő elmondta mit szeretne.


Lépj tovább. Tudom nem könnyű.

2022. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonlóan alakult egy szerelem, pedig azt hittem hogy nem fogok sosem komolyan érezni iránta. Korrekten megmondtam neki többször is hogy csak barátként tekintek rá, egyik alkalommal el is sírta magát - pedig ő a fiú. Ez így ment nagyjából fél évig, kevesebb alkalommal találkoztunk, viszont akkor jól éreztük magunkat. Ő végig szerelmes volt belém. Aztán egyszercsak bennem is kialakult az érzes. Ezt elmondtam neki és együtt voltunk majdnem 3 évig. Szóval lehetséges hogy később mégis kialakul benne valami, ez ugye ritkább, de nem lehetetlen.

23/L

2022. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen sajnos, ilyen jókat egy lánnyal sem beszélgettem korábban… chaten nagyon működött a dolog, de élőben nem, legalábbis részéről… aztán csúnyán összevesztünk miután dobott. Kicsit több mint fél évig tartó ismerkedés. 24F 23L
2022. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt a 3-4 havontai találkozókat én gondoltam ki, hogy így egyáltalán nem veszi tolakodásnak.

Mi chat-en egyáltalán nem is beszélgetünk. E-mailt is csak arra használjuk, hogy megbeszéljük a következő találkozót.

2022. szept. 11. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán kialakulhat még nála is bármi. Nő vagyok, velem is előfordult, hogy hónapokig tepert utánam egy srác, kb semmit nem éreztem iránta, aztán egyszercsak beütött.


Ne add fel, pláne így hogy egy alap szimpátia megvan a részéről is.

2022. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kialakulhat, de szerintem nem érdemes. Valami miatt nem akar tőled semmit, így bár a rendszeres találkák miatt kialakulhat kötődés, de valószínűleg nem lesz hosszútávú, hiszen hiányzik valami. Mi van, ha 10 találkozó után nem történik semmi és már eltelt 40 hónap?


Meg kell tanulnod elengedni azokat az embereket, akik határozottan kijelentették nem akarnak semmit, mert így csak jobban belehabarodsz és annál nehezebb lesz. Tudom, hogy nehéz elengedni, de csak így találhatsz olyat barátnőt, aki téged keres, ismerkedésnek nem szabad ilyen nehezen menni!

2022. szept. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2022. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!