Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elengedni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elengedni azt a tényt, hogy a párod exe nálad jobb nő, szebb, tanultabb?

Figyelt kérdés

A napokban láttam a párom exét, ami lesokkolt. Annyit tudtam róla, hogy diplomás, és amit hallottam róla, abból egyértelmű, hogy vagány, felvilágosult csaj. De hogy külsőre ilyen jó nő, azzal most szembesültem. Nem vagyok csúnya, de van rajtam vagy 10 kiló plusz, és a hajam is kezelhetetlen, kevés, vékony szálú vacak.

Lefogyok mindenképp, ez ok. Ha addig nem rontom el a kapcsolatomat. Mert annyira ki vagyok hegyezve a dologra, hogy nagyítóval keresem a jeleket arra, hogy a nő után epekedik. Nem tudom azóta öszintén és örömmel fogadni a kedvességét, mert kételkedem.

A nő szakított vele egyébként. Szóval lehet, hogy ő még most is vele lenne. Van erre esély, ugye?

Próbáltam megbeszélni. Azt mondja, azóta boldog, amióta velem van. Hogy senkivel nem volt ilyen jó. Érzem is ezt rajta. De lehet, hogy a férfiak mindenkinek ezt mondják, igaz? Amit hallani akarunk....

Segítsen valaki helyre billenteni az agyam.... 😔


2022. szept. 21. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen feleslegesen kattogsz! Azért van veled, mert neki tetszel, megfelelsz. Ha nem 1-2 hete szakítottak, hanem megvolt a gyászidőszak, akkor nem kellene eszedbe jutnia, hogy még őt szereti, főleg, hogy érzed rajta, hogy boldog veled.
2022. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig valószínű úgy van ahogy mondja. Nem minden a külsőség, lehet fele olyan jókat nem tudott vele beszélgetni, mint veled vagy fele annyi közös dolguk nem volt.

Nekem is volt már szuper kapcsolatom kevésbé jóképű pasival és volt nem jó egy jóképűvel.

Nem jelent semmit ez.

2022. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

A szépség mulandó.


De a nokedli, csirkepöcivel, az mindig nokedli marad.


Ja, és nyeld le! >:)

2022. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
A tények azok tények! Nem lehet őket elengedni, hiszen az a valóság.
2022. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha téged választott akkor a számára te vagy a szebb szerethetőbb. Az nem számit te hogyan látod , az számít a férfi téged lát jobbnak.
2022. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

5.-re.


Nem feltétlen. haveromnak volt BMW M5 kocsija. Aztán 15+ évesen eladta, de másikra már nem telik neki, így Renault-ja van. De mai napig megnézi a BMW-ket, a parkolóban, a neten, másoknál,...

2022. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

#6, de az autó szükségszerű, használati tárgy, amiből valamilyen KELL. Ez egy barátnőről nem mondható el, sokan inkább vannak egyedül, mint olyan valakivel, akihez nem vonzódnak.


Kérdező, szerintem legyél nyugodt, ha úgy érzed, hogy szeret. Fogadd el, hogy valamiben több vagy nála a számára. Nekem is volt már mérnök exem, katasztrófa volt vele minden, volt tök helyes barátom, aki borzasztó ember volt (nárcisztikus, szóval eljátszotta, hogy nem az), ezek olyan dolgok, amik nem - igazán - számítanak.

2022. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

7.-re.


Barátnő is kell, mert a villanyt könnyebb ketten kifizetni, meg kell a fix punci.

2022. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Teged valasztott, szeret, akkor nem ertem mit hisztizel ezen?

Mert ha eszreveszi, akkor ki fog abrandulni

2022. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ám nincs arról szó, hogy engem választott kettőnk közül. A csaj szakított vele, azután ismertem meg. Összejöttünk, de ha lenne az a nő, akkor eleve meg sem ismerem.
2022. szept. 21. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!