Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Le tudnál mondani a szerelmedr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudnál mondani a szerelmedről, a szerelemről?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Ja nagyon muszáj le, van olyan helyzet.

Lesz más szerelem majd.

2022. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már muszáj voltam. A mostanit nem adom semmiért és senkiért.
2022. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért mondtatok le róla?
2022. szept. 24. 07:32
 4/10 anonim ***** válasza:

En nem reg mondtam le, mert elhagyott.

Nem is fog kelleni mas, de nem is baj :)

2022. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A szerelmemről le tudnék mondani, ha nem szeret viszont.

A szerelemről mint érzésről nem. Sok nő tud pusztán érdekből vagy kapcsolatfüggőségből együtt lenni valakivel, én szerelem nélkül nem tudnék.

2022. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Korábban mondtam már le a szerelmemről (ő nem szeretett viszont, ellenben megcsalt, hazudott, manipulált majd még meg is vert - megcsalást ügyesen csinálta, sosem derült ki, de utólag tudom, hogy többször is megtörtént). Ezután lemondtam a szerelemről is, úgy voltam vele, hogy nekem még egy ilyen nem kell, köszönöm, összejöttem egy fiúval, aki tetszett, akihez vonzódtam, de akivel az a kicsi plusz nem volt meg. Szerettem, de nem szerelemből, úgy voltam vele, néha úgy voltam vele, hogy ez a legtöbb, amit én adni tudok, néha meg bemeséltem magamnak, hogy ez ugyanolyan erős szerelem, csak más. 4 év volt, mire felfogtam, hogy ez nem az, addigra az ő érzései is kihűltek, barátként váltunk el egymástól.

Most úgy érzem, megtaláltam az igazit. Alapból nem mondanék le róla, de akkor igen, ha azt látnám, hogy valamelyikünk már nem boldog a kapcsolatunkban (és nem is tudnánk javítani rajta). Remélem, sosem lesz ilyen.

2022. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk meghalna vagy kidobna a szerelmem, akkor kénytelen lennék. Öngyilkos nem lennék, szóval igen, végső soron le tudnék mondani.

De alapvetően magamtól semmi másért nem adnám.

2022. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
"Vagy Ő vagy Senki" ha vége volna bármi okból úgy lennék, mint az özvegy. Elfogadnám, de gyászolnám mintha meghalt volna és vele együtt a szerelmet is halottnak tekinteném végérvényesen. Nekem az olyan volna mintha soha nem kelne már fel a nap, csak a hold vagy a csillagok.
2022. szept. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit kifejtenéd jobban kérdező? Miről van szó pontosan?
2022. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
A szerelemnek is vannak fokozatai, és hogy még árnyaltabb legyen a kép, mindig az éppen aktuálisat érezzük a legszebbnek, a legidőtállóbbnak. Sokszor voltam szerelmes, de végül mindről kiderült, hogy felejthető ki liaisonocskák voltak Még az első házasságom se ért egy misét, innét visszagondolva. Innét, mert 23 éve megtaláltuk egymást a jelenlegi párommal, és 23 éve imádjuk egymást rendületlenül. Róla nem, vagy csak keservesen tudnék lemondani, csak a halál választhat el tőle.
2022. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!