Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Talalkozzunk es ha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Talalkozzunk es ha nem lesz belole semmi,beken hagylak" meg merjem ezt neki mondani, vagy felejtsem el ot?

Figyelt kérdés

Beszelgetunk egy ideje, viszont en olyan vagyok hogy interneten nem tudok ismerkedni, beszelgetni, nem vagyok ott onmagam. Kulsoleg tetszem neki, viszont vannak gondok velem igy interneten keresztul(az elejen nem voltak, csak mar nem birom ezt tovabb hogy ennyire erdekel es nem hiv talalkozni) amit mondott is egy parszor, most mar teljesen elegem van es arra gondoltam megirom neki hogy talalkozzunk es ha nem lesz belole semmi beken hagyom.

En mar nem tudok tovabb interneten kommunikalni vele, nem akarom elveszteni ot, latnia kell, meg kell tudnia hogy nem vagyok olyan mint interneten.

Ő azert nem hiv talalkozni, mert fel hogy eloben is ilyen vagyok amilyen interneten

Megirjam neki?


2022. jún. 23. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát írjad. Ha nem írsz jobb lesz? Nyilván nem.
2022. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha attol tart hogy neten eroszakoskodsz, és fél ez miatt találkozni, akkor pláne talalkozni fog, ha már most is tart toled?


Ezzel meg jobban csak erőszakoskodsz még ijesztőbb.

2022. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs szo eroszakoskodasrol. :)
2022. jún. 23. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit fura az iraskèped
2022. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, pocsék,ahogy írsz. Semmiképp ne írj neki többet. Hívd, vagy hagyj hangüzenetet, bármi, csak ne írj 😃
2022. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"viszont vannak gondok velem igy interneten keresztul(az elejen nem voltak, csak mar nem birom ezt tovabb hogy ennyire erdekel es nem hiv talalkozni) "


Ha erőszakoskodtál, bunkóztál, akkor már nem sok esélyed van.

2022. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

"Talalkozzunk es ha nem lesz belole semmi,beken hagylak"

És ha nem akar veled találkozni, akkor nem hagyod békén? Barátom, ez nettó zsarolás és a francnak sem hiányzik az életéből.


"mert fel hogy eloben is ilyen vagyok amilyen interneten"

Fenét nem vagy te erőszakos... Mit nem lehet azon érteni, hogy nem szeretne veled találkozni?

2022. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!