Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a kapcsolat egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat egy szép nő és egy nem túl vonzó férfi között?

Figyelt kérdés
Persze relatív, kinek mi a szép, de adott vagyok én, egy átlag alatti kinézetű férfi. Nemrég megismertem egy nőt, együtt dolgozunk. Ő objektíven nézve gyönyörű, megfelel a mostani szépségideálnak. Jól el tudunk beszélgetni, volt, hogy együtt ebédeltünk, néha azt érzem érdeklődik is irántam, de azt is érzem, hogy ő egyszerűen túl szép hozzám és biztos csak bebeszélem magamnak az egészet. Működhetne ez egyaltalán hosszú távon, vagy ő úgyis keresne előbb-utóbb egy hozzá jobban illő férfit?
2022. szept. 27. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szepseg NEM relativ mikor tanuljatok mar meg. Amugy, ha sok penzed van mukodhet. Egyebkent meg le se fog allni veled. Inkabb ne almodozz, legalabbis ne kollegaval. Valassz egy olyan szep not, akivel elutasitas utan soha tobbe nem fogsz talalkozni.
2022. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Miből gondolod, hogy átlag alatti a kinézeted?
2022. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Miért ne működhetne?

Objektíven meg tudom állapítani, hogy a férjem átlagos, de ettől még meg van benne az a plusz, amitől beleszerettem. Elsősorban a viselkedése miatt, a személyisége miatt.

Egy próbát megér, nincs vesztened. Drukkolok!

2022. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha FÉRFI lennél nem itt kérdezősködnél, hanem azon törnéd magad, hogy a külsődet kompenzáld. Pl.: pénz, sportos test, ...
2022. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Ne éld bele magad mert csúnya pofáraesés lesz a vége.Pont azért kedves veled mert úgy gondolja hogy egy magadfajta ronda, nála szintekkel lejjebb levő férfi úgysem akarna tőle semmi olyat mert csak van annyi esze hogy ne akarjon. Szóval nyugodtan lehet közvetlen meg kedves veled mert úgysem fogsz belelátni többet ebbe az egészbe. Na ezt a viszonyulást tennéd tönkre ha randira hívnád, többet szóba sem állna veled mert ezzel ő lenne lealacsonyítva hogy egy ocsmány férfi hozzá illőnek gondolja. Pfejj.
2022. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"ő lenne lealacsonyítva hogy egy ocsmány férfi hozzá illőnek gondolja. Pfejj"


Ezt jol osszefoglaltad. Sajnos en is neztem mar be ezt, amikor meg fiatal voltam. Kerdezo, ha mar ennyire szep noknel akarsz probalkozni, akkor tenyleg ne kollegaval, mert csak HR report lesz velole a visszautasitason tul... Az meg kinek hianyzik.

2022. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok? Miből gondolod, hogy vonzódik hozzad? Azért azt eszre lehet venni egyértelműen. Sokszor nem a legjokepubb férfiak a legvonzóbbnak, ha van benned plusz, kiemelkedő humor stb akkor van esélyed. Mi tart vissza, hogy meg tudd?
2022. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

A kapcsolat minősége nem azon múlik, hogy ki mennyire szép. Ha neki tetszel, akármilyen okból is, akkor nem fog "hozzá jobban illő" férfiak után kajtatni egy számára összességében kielégítő párkapcsolatban. Szóval emiatt nem aggódnék a helyedben, ha ő úgy gondolja, hogy elég jó vagy neki, akkor nem kell aggódnod, az vagy.


Más kérdés, hogy miből érzed hogy érdeklődik irántad? Én alapból kedves és érdeklődő vagyok mindenkivel a munkahelyemen, el tudom képzelni, hogy valaki félreérti a sima közvetlenségem, miközben semmiféle hátsó szándék nincs mögötte. Mondjuk a korábbi válaszolókkal ellentétben ha ezt valaki félreértelmezve elhívna randira, se nem megsértődnék, se nem mennék egyből a HR-re lázadni, egyszerűen csak megpróbálnám a lehető legfinomabban visszautasítani, hogy a jó viszony amennyire lehet, megmaradjon. De ez nem azt jelenti persze, hogy a lány, akiről most szó van, nem érdeklődik tényleg irántad, csak mondom, hogy amúgy az irodai kedvesség és jó viszony nem mindig jelent többet ennél.

2022. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma nagyon menők az ilyenek, tehát működik.
2022. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre sokkal több esély van, mint fordított felállásban. A nők értelmesebbek, ha egy férfi megfogja őket hiába mondja mindenki a környezetben, hogy nem illik hozzá a nőket nem érdekli.

Tapasztaltam ezt már barátnőimen is és magamon is.

2022. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!