Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik rettenetesen sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rettenetesen sokat csalódtak és még mindig keresik az igazi férfit öregkorukra, azok miért sértődnek már meg egy félreérthető szón vagy egy véletlen fáradt kedvben vagy esetleg egy elfelejtett ígérten, mitől ennyire a tökéletesre várnak???

Figyelt kérdés
Ha szereti magát az illető ,el tudja engedni a 40 év sérelmeit, akkor ilyen apróságokon miért kell megsértődni, nem értem gyerekek-felnőttek???
2022. okt. 2. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz nem elfelejteni az ígéreted és kedvesnek lenni. Abszolút minimum.
2022. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

EGY (egy félreérthető szón vagy egy véletlen fáradt kedvben vagy esetleg egy elfelejtett ígéret)


EGY

EGY

EGY

2022. okt. 2. 16:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az?
2022. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogy akarom öt, de amikor elmondtam, hogy félek, hogy talál majd jobbat, határozatlan lett a kérdésben. Pedig ebben biztosabb vagyok, mint amennyire hinné.
2022. okt. 2. 16:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem félreértés, én is bizonytalan lennék, ha te is az lennél.
2022. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan férfival nem kezdek, aki "fél és bizonytalan" a kapcsolatban.

Te az vagy.

2022. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De végérvényesen nem leszek az. A másik meg, hogy eleinte mindig én kezdeményeztem ő meg épp ha beletett valamit, sosem hánytorgattam, sosem érdekelt, sosem gondolkoztam mélyen rajta, de ez is normális, hogy a férfi hetekig ír, a nő meg csak elolvassa?
2022. okt. 2. 16:51
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Abban miért nem vagy bizonytalan, hogy a bizonytalanságod elmúlik?
2022. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Talán mert jobban ismerem önmagam mint te 3 perc alatt engem írásban, kép nélkül, hang nélkül, stb. nem?
2022. okt. 2. 17:00
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kérdező itt arról van szó, hogy ő nem igazán akar veled ismerkedni/kapcsolatot. Ilyenkor az ember fogja a legapróbb kis semmiséget, és felfújva kifogásként használja. Legalábbis néhányan ezt csinálják, férfiak is, nem csak nők. Már csak azért is gondolom ezt, mert amit írtál, hogy te tepertél utána, az nem annyira azt mutatja, hogy ő olyan rettenetesen vágyott volna a veled való ismerkedésre. Aki szeretne, az 40 évnyi csalódás és rossz tapasztalat után is kicsit nyitottabban ismerkedik veled ennél.
2022. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!