Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg igaz hogy kitágul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy kitágul az ember pupillája ha olyat lát aki tetszik neki vagy akit szeret? Valaki tapasztalt ilyet? Valami tapasztalat evvel kapcsolatban? Ha kicsi (marad) akkor nem tetszek a férfinak, nem szeret? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző, igen. Önkéntelen reflex, a vágyott dolog láttán az ember pupillája kitágul, hogy több fény, azaz több információ juthasson be a dologról. Ez lehet személy, tárgy, vagy csak egy elképzelt dolog is. De nem törvényszerű.
2022. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha szerelmes, akkor bizony kitágul. De lehet ez olyan mértékű is, hogy nem annyira látványos. Szerintem a pulzus az biztos. Tedd a kezed a csuklójára v mellkasára mikor találkoztok. Ha szaporább, akkor szerelmes.
2022. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

#2: attól hogy szaporán ver a szíve vkinek nem biztos hogy szerelmes, lehet szégyenlős, vagy alapból stresszes fajta, esetleg szexuális vonzalom.

Egyáltalán nem biztos.


Kérdező:Szerintem inkább a tetteire kell figyelni az illetőnek, nem a testi reakciókra.

2022. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Gondolj bele, hogy pl.: hevesebben ver a szív, ez magával hozza azt is, amit írsz.
2022. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Droghasznalat eseten is kitagul.. tehat egy bulizos esten azert nehez ezt megitelni.
2022. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos, igaz. Én nagyon meg akartam nézni valakiét, de sose tudtam, mert mindene szép volt, így mindig mást néztem rajta😂

Aztán egyszer beszélgettem egy másik ismerősömmel, akit kedveltem, de úgy nem érdekelt, meg én se őt, és megláttam, hogy nagyon ki van tágulva. Csakhogy pár perc múlva megtudtam, hogy 1 hét múlva szül a párja! Hát, mit tágul itt össze-vissza? Csak összezavarják az embert! Hiába néztem volna a kiszemeltemét, lehet kitágul, én meg félreértem, pedig nem is jelent semmit.

Amúgy ja, drogosoknak is kitágul, az igaz. De az a srác biztos nem drogos.

2022. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Droghasználat esetén tág fixen!, nem kitágul ahogy rád néz, hanem szinte szivárványhártya színe se látszik olyan. Pont ezért rajta van a napszemüveg, mert nem tud össze se húzodni. Az teljesen másként néz ki.
2022. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Édes istenem a fényviszonyok szerint is tágul vagy összébb húzódik, ha világosabb a hely vagy nappal van nem feltétlenül fog annyira tagulgatni, sőt, hiába van akár rad izgul a is.. környezettől is függ.


Plusz szabad szemmel nem is mindig észrevehető, mert ez nem mindig azt jelenti hogy full tag pupillaval van, hanem hogy nagyobb lesz az előző állapothoz képest a mérete.

2022. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!