Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az igazi kifejezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az igazi kifejezés?

Figyelt kérdés

Létezhet olyan hogy megismertél valakit. Majd hónapokkal később utadba ejtette a sors nem történt semmi. Majd amikor elment arról a helyről ahol beszélgettetek hírtelen a torkodban kezdett dobogni a szíved? Aztán 2x újra az utadba ejtette a sors. Lehet így érezni ilyet hogy nem történt köztetek semmi ám annyira szeretnél vele lenni hogy szivritmus zavarod van? Nem vagyok fiatal sok mindent megéltem... eddig nem hittem ebben. De azóta ezt érzem és olyan jelek vannak a mindennapjaimba ami ezt csak megerősíti. Tehát valahogy úgy érzem nem engedi az élet hogy hagyjam hogy másé legyen...

Egy talpra esett erős nőnek éreztem magam mindig. De most gyenge vagyok és értetlenül állok mindezek előtt!



2022. okt. 18. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy van ilyen :)
2022. okt. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találkoztatok azóta kedves kérdező?
2022. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Úgyérzem határozatlan pedig bármit megtennék érte. Sokat beszélgettünk ám én túl rámenős vagyok. Szerinte nagyon erőltetem a dolgot. Néha gondolkodik Néha azt mondja nem...
2022. okt. 28. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajjj.... Én is ebben a cípőben járok :( Tetszettem neki mégos elmenekült, megijedt... aztán jött volna de akkor én mentem tovább... Ő is fél tőlem, agglegény, nem akar szerelmet kapcsolatot, pedig nagyon tetszem neki.
2022. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt is ez a baj. Nem akar kapcsolatot. A szexet viszont nagyon erőltetem azt mondja. De ez miért baj? A jó dolgokat nem kéne halasztani. Tegnap beszéltem vele utoljára és már tanácstalan vagyok mit írjak neki? Várjak? De akkor lehet elvesztem a lehetőséget is.. ha nyomulok? Akkor meg csak eltaszítom? Nem tudom mi tévő legyek
2022. okt. 28. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ő részéről is megvan a kémia? Ugyanez a helyzet nálunk, én irogattam, ő nem írt vissza de nem tiltott le, az utcán csak bámult, majd letiltott, legutóbb viszont szemezést kezdeményezett, mélyen bámult is a szemembe jelentőségteljesen. Teljesen beszari, fél tőlem, én meg már unom, h mindig én nyomoluk, én megyek utána... pedig tök szerelmes vagyok... én is azt éreztem elfelejt ha nem lát, ha nem írok neki, ezért finoman én is nyomultam... most visszahúzodtam hátha a hiányom miatt ő lép, de nem hiszem, én jobba odavagyok érte mint ő értem, mégha nagyon tetszek is neki. Szerintem írj neki, ne hagyd veszni a lehetőséget...
2022. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyere privibe ott leirom a történetem
2022. okt. 28. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké
2022. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bezzeg nem erolteti senki a talalkozast

..

2022. okt. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek totál egyoldalú kapcsolatok, ti meg zaklatjatok szerencsétleneket.
2022. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!