Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e arra hivatalos kifejezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e arra hivatalos kifejezés, amikor valaki annyira szerelmes a nem létezőbe, hogy megvalósítja, a valóságba hozza át (pl. ami könyvmolyoknál vagy gamer-eknél alakulhat ki)?

Figyelt kérdés

#szerelem #megvalósítás #nem létezik #áthozás a valóságba
2018. júl. 8. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Igen, úgy nevezik, "női társkeresés".
2018. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
60%

Mindig is akartam egy Zerglinget az számít? :D


Hogy a rákba lehet beleesni egy játék / könyv karakterébe? Nyilván meglehet szeretni egy karaktert de ennek a szeretetnek max annyi köze van a valósághoz mint, hogy szeretem a borsos krumplit rántott hússal. :D


26F

2018. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2

Kerrigan-t elviselném azért.

2018. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
3.: Szigorúan QoB előtt. :D Nem zavarhat a meccsnézésben [amit mondjuk nem teszek] ha egyszer átlátszó tud lenni. :D A tökéletes nő.
2018. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek, aki válaszolt: Mondjuk úgy lehet belezúgni egy ilyen karakterbe, hogy felismered benne a te személyiséged pontos tükörmását. Illetve látod/hallod, hogy beszélgetési stílusa intelligens és erre csak hab a tortán lehet, hogy az író a karaktert csinosnak képzelte el.
2018. júl. 8. 00:18
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejött QoB formában. Nem eshet teherbe, nem tömíti el a haja a lefolyót és simán megvéd bármilyen fenyegetéstől amivel én nem bírnék el. :D

Amúgy emberi alakban is volt telekinetikus képessége szóval simán át tudja kapcsolni a TV-t távirányító nélkül így jobb lesz vigyázni.

2018. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak most arra keresek hivatalos kifejezést, hogy ezen indokok miatt egy ember annyira beleszeret az ilyenekbe, hogy érzéseiért még azt is megtenné, hogy élő, húsból, csontból és vérből álló testet formázna neki, hogy életre keltse.
2018. júl. 8. 00:21
 8/13 October15 ***** válasza:
Ettől még nem esel bele bakker. XD Max azonosulsz a pasival aki beleesett a sztori szerint. Legalábbis nekem még nem volt ilyen problémám. :D Nyilván van egy csomó karakter akit kifejezetten kedvelek és nyilván jobban mint a borsos krumplit de nem úgy mint egy embert. :D
2018. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 October15 ***** válasza:
7.: A szakkifejezés erre a vádlott. :D :D :D
2018. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tibeti szerzetesek tudnak. Talan tulpalas a neve. Nem tudom.
2018. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!