Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztél már úgy, hogy szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy, hogy szívesen viszonoznád valaki szerelmét, de nem tudod?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 09:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Kezdek rájönni miért egyre törtetőbbek az emberek. A nyugati álom , mentalítás elért ide is amivel nincs baj teljesen , csak kicsit rosszul értelmeződik a fejekben. A leges legelső rossz dolog rombold le magad teljesen és építsd újja magad , ezzel sincs baj csak amikor a személyiséged minden kis csiráját kioltod magadban ami te voltál az az önazonossagodban egy tudhasadast fog letrehozni . Egyszerűbben : vagy te aki lennél valójában és van az amit elvarnak masok a tarsadalom . Nehéz úgy szerelmesnek lenni ha mások mondják meg ki az aki neked jó , csak az számít te mit vagy kit akarsz ,mert az élet túl rővid ahoz , hogy más ideáljaiban probálj boldog lenni csak azért mert azt fogadja el a csalad , a baratok , a tarsadalom . A mai vilagban tudom nehéz onmagunknak lenni , elvegre mind manipulálva vagyunk de mindent ne adjunk oda magunkbol ennek a mocskos vilagnak , van ami csak a mienk es az a valasztas ne másoke legyen , ne megfelelesbol , ne divatbol, de fokent ne onmagunk elnyomasanak kárára .
2022. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
"tudathasadást".... :D De sok hülye van!
2022. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyszer igen. De ami nem megy, azt nem kell eroltetni. Mi is elengedtuk egymast. Pedig nagyon jolelku srac volt, a kemia is rendben volt, csak sajnos az a plusz nem jott. Most mar mindketten boldog kapcsolatban vagyunk, ugyhogy jol jott ki a dolog. Nem szabad szerintem senkinek se igy huzni az idejet, mindenki megerdemli hogy szerelemmel szeressek.
2022. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12. A lenyeget vetted ki , a metafora nekrd sem mond semmit .
2022. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen egy Omw_s lánnyal. Ott dolgozik.
2022. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
OMV KUT*
2022. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, a te esetedben mit jelent az, hogy szívesen viszonoznád, de nem tudod? Miért nem tudod?
2022. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi az ok amiért nem lehet?
2022. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért nem viszonozhatod? Van valakid? Ha mellette bánod, hogy nem viszonozhatod a másik szerelmét, rég rossz.
2022. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Senior Séf ***** válasza:
Sokszor. Mindig könnyen ismerkedtem, és rendszerint magamba zúgattam az aktuális csajt. Ez persze jólesőn bizsergette a becsvágyamat, és szerettem volna, ha viszonozni tudom, hogy minél tovább tartson. De nem ment. Sokszor azt hittem, ez már szerelem, de utólag mindig kiderült, hogy felejthető momentum csupán. Közel 50 kapcsolat, meg egy elrontott házasság kellett, hogy megtaláljam az igazit.
2022. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!