Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztél már úgy, hogy szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már úgy, hogy szívesen viszonoznád valaki szerelmét, de nem tudod?

Figyelt kérdés

2022. okt. 20. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
A szerelemhez ido kell..
2022. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Pl.mikor családos pasi szertett belém. Vagy amikor egy kedves roma srác. Vagy amikor az unokatesóm exe. Vagy amikor épp kapcsolatban voltam . Sok ilyen van az életben szerintem.
2022. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Én a sok "risszfiú" után beadtam a derekam egy rendes jófiúnak, aki irwnt nem éreztem semmit, de gondoltam a régi időkben is igy ment hogy meg van adva kihez kell "hozzámenni" és megszerették egymást, csak kibirom.


Hát kerek 1 évig bírtam, nem jött bennem a szerelem addig sem, ehelyett már azt is utáltam ha egyáltalán otthon van, vagy levegőt vesz.


Szóval a várt szerelembeesés helyett, majdnemhogy undorom is lett tőle.


Viszont barátnőim olyanokkal vannak évek óta aki hű meg pénzes komoly, kibírják azt hogy ők ésszel választanak társat nem szívvel, kémiával. De jó apa meg férj.

Én is próbáltam ezt, de én feladtam. Nekem ehhez ugy néz ki nincs gyomrom.

2022. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

*rosszfiu

*iránt

2022. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Folyt.

De amíg barátnőimnek 10 éven át is ugyanaz a párja akit nem szeretnek, de jó papucsnak támogatonak, aki mellett a jópasikra "folyik a nyáluk", amit soha nem kapnak meg, addig nekem 10 év alatt van vagy 5 barátom is, de ők aztán a minden. Helyesek sikeresek magabiztosak alfák szenvedélyesek, megvan bennük minden ami egy nőnek kell, leszámitva hogy családalapítást azért nem kéne, nem tanácsos velük tervezni ha nem akar vki egyedulállo anya lenni később.

2022. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Fityeszesek nagyon ramentek a csalad alapitasra.
2022. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen, volt 2 pasi az évek alatt, akivel szívesen lettem volna egy pár, de ehhez nem hagytam volna el az első szerelmemet. Szóval ezek a pasik felszívódtak viszonylag elég hamar, mert nem akartak csak szexelős pasik lenni az életemben. Aztán persze utólag jobb is, hogy eltűntek az életemből, mert egy többéves kapcsolatot nem érdemes felrúgni
2022. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Itt inkább a kérdés mi gától meg a viszonzásban ? A társadalom nyomása, a család mást várna el , a barátok megszólnának ? Nem mind1 az , hogy elnyomod magadban vagy nem tudnad viszonozni, nem kell egyből szerelem az jön magától "ha " olyan érzelmeid vannak ami valamivel több mint egy barát felé. A szerelem valóban nem válogat , de az ember képes arra hogy elnyomja magában , ami szerintem egeszsegtelenebb mint ha minden nap gyors kaját ennél.
2022. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerelmet nem, vonzalmat, amiből lehet szerelem, igen. Kulturált, kedves, értelmes férfi volt, akinek nagyon tetszettem - ő belőlem nem váltott ki semmit, és a randi alatt kiderült, alig van bennünk közös... őt nem zavarta ez, engem igen, kellemetlen volt visszautasítani.
2022. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Igen, hogyne.

Halálosan szerelmes legjobb barátom akiben egyébként ott van minden, amit keresek.. vicces, jószívű, értjük egymást, jó ember. De valami hiányzott mindig.

2022. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!