Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam a kollégàmba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a kollégàmba, hogyan tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Az első perctől kezdve éreztem a szikrát, valami màgnesként húz hozzá. Nekem csalàdom van, szóval felejtős bármi is, de nagyon rossz érzés, folyamatosan rá gondolok… hogyan tudok túllépni rajta?
2022. okt. 22. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Tartással? 🤷
2022. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nyilván tartom magam! De nem segít rajtam, hogy minden nap làtom és hülyülünk…

Az érzèseimről szeretnék szabadulni, de hogy?!

2022. okt. 22. 14:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magad mással elfoglalni. Idővel talán jobb lesz.
2022. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Kerüld. Lehetőleg ne találkozz vele annyit, és pláne ne hülyüljetek együtt. Ha a pároddal akarsz maradni, akkor ez tiszteletlenség vele szemben.
2022. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom kerülni, egymás mellett ülünk és dolgozunk, ráadásul folyamatosan kell is kommunikàlnunk. Ezért nagyon nem egyszerű tőle érzelmileg eltávolodni.
2022. okt. 22. 14:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik munkát.
2022. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahely v kérj áthelyezést másik osztályra.
2022. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem csalàdom van, szóval felejtős bármi .." most akkor tetszik és vonz és csak râ gondolsz, vagy csak ide írogatsz?

Akit házas létére így vonz egy harmadik, az gyorsan fondolkodjon el a párkapcsolatán.

2022. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Dugni kell vele !
2022. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írják sokan hogy kerüld őt,viszont én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy tényleg szeretem e a páromat,mert tegyük fel kerülöd ezt a csajt,sőt akár még munkahelyet is váltassz, ezzel csak rövidtávon oldod meg a problémádat, hosszútávon semmiképp,mert ha annyira szeretnéd a párodat, akkor nem habarodtál volna bele egy másik nőbe.
2022. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!