Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam a kollégàmba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a kollégàmba, hogyan tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Az első perctől kezdve éreztem a szikrát, valami màgnesként húz hozzá. Nekem csalàdom van, szóval felejtős bármi is, de nagyon rossz érzés, folyamatosan rá gondolok… hogyan tudok túllépni rajta?
2022. okt. 22. 14:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem is habarodtam bele másik nőbe, nő vagyok.

Másik munka, másik osztály nem opció (nincs is másik osztály lol).


A férjem imádom, soha nem is tudnàm megcsalni.

Ilyenre nem is gondolok, a kapcsolatunkkal is minden rendben.

De az érzéseimmel akkor se tudok mit kezdeni, nem szerelem ez még, csak nagyon vonz…

2022. okt. 22. 19:33
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Imádod a férjed, mégis már gondolatban vagy 100x ágyba bùjtál a munkatársaddal. Szerintem gondolkodj 🤔 menj másik helyre dolgozni, ha ennyire nem tudsz uralkodni magadon, vagy dugasd meg magad vele, lehet olyan sz@r lesz vele, hogy többet nem kell verjen a vìz miatta.
2022. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, mekkora bunkó vagy… kurvára nincs így.
2022. okt. 23. 14:08
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
#12-nek igaza van. Ha imádod a férjed, észre se veszel mást. Nem hogy itt nyavajogsz, hogy asztal szomszéd kollegától nedvesedik a bugyi.
2022. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De, észreveszek másokat is, azért van a szemem. Te talán nem veszel észre mást magad körül, ha szerelmes vagy? Az érzéseim pedig rohadtul nem tudom irànyítani. Csak a tetteim, de semmiféle tettről nem írtam!
2022. okt. 23. 14:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!