Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyan személlyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan személlyel aki külsőre nem az esetetek , nem a legdekoratívabb nő vagy férfi , de a belső értékei olyanok ami miatt mégis azt érzed ő az igazi és hozzá szeretnél menni feleségül/férjül?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már együtt élünk, jegyben :)


23/N

2022. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél nem a házasságra gondolok rögtön, de nyitott lennék egy ilyen férfire, aztán randizások során majd alakul.

N

2022. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es. Bocs lehet tényleg hülyén fogalmaztam meg. De a lényeget érti azért mindenki. 😊
2022. okt. 26. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzem, hogy vele akarok lenni, akkor nem fogok százalékot számítani, hogy mi milyen mértékben járult ehhez hozzá.


Ugyanakkor a külsőnek is stimmelnie kell. Nem kell, hogy az esetem legyen, de ha kifejezetten taszít, akkor nincs az a személyiség, ami ezt abba az irányba döntse, hogy vele akarjak lenni. Természetesen fordítva is igaz, trógerbe sem leszek szerelmes, mert jól néz ki.

2022. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ez nálam így van, hogy nekem csak a külsőre nagyon jó pasik az eseteim, és nem jönnék össze olyannal, aki nem tetszik, így értelemszerűen hozzá se tudnék menni. Ha pl.ismerkednék online (nem teszem), akkor biztos nem beszélnék meg vele randit, mert nincs motiváció. Azt érezném, hogy az időmet pazarolnám, hisz úgyse lesz belőle semmi, mivel nem tudok vele elképzelni kapcsolatot, tehát az időt inkább hasznos dologgal töltöm.

De! Olyan volt már, hogy sok időt töltöttem valakivel "kényszerből", pl.munkában. Ott nekem nem kellett + időt szánnom rá, csak a helyzet adta. Nem néztem rá potenciális párként, de a helyzetből adódóan akarat nélkül is megismertem. Tehát ha olyan jó belsőleg, akkor van rá elméleti lehetőség, hogy beleszeretek és akkor már "megszépül" külsőre és összejövök vele. (Fontos, hogy a külseje eleinte se taszító, csak nem tetszik.) Szóval nem tartom kizártnak, de túl nagy esélyt nem látok rá.

2022. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha érzem azt, hogy egyre inkább vonzódom hozzá. Olyannal nem, aki belsőre szuper, de külsőre konkrétan taszít vagy teljesen hidegen hagy pár randi és beszélgetés után is (azokból lesznek a barátok, ha neki is jó, hogy barátok maradunk).
2022. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig így gondoltam, a párkapcsolataim többségében nem igazán érdekelt a másik külsőre. Megelégedtem a belső összhanggal, intellektussal, stb.


De egyszercsak megjelent az életemben (most már a férjem), aki külsőre teljesen a zsánerem. Ég és föld egy olyan kapcsolat, ahol tetszik a másiknak nem csak a személyisége, hanem a kinézete is. A szex valami eszméletlen más egy olyan emberrel, akit külsőre is kívánsz és ráadásul szeretitek egymást, mintha csak a szeretet és a belső tulajdonságok miatt vagy valakivel.


Ha valami miatt újra ismerkednem kellene (remélem, soha többé), most már nem tudnék eltekinteni a külsőtől.

2022. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy néz ki az illető.


Mert a "nem a legelonyosebb külsejű" pasik között nekem két fele van:

1. Nem kifejezetten helyes, de a megfelelő személyiséggel tudja kompenzálni ezt, így van esélye.

2. Mindegy milyen a személyisége mert a külseje sajnos taszít.


De ezzel szemben egy előnyös külsejű de személyiség hibás embernek sincs esélye.


Illetve mindegy hogy néz ki az illető ha már a kezdetektől érzem hogy nem illunk össze akkor felejtős. Mert van amikor már rögtön tudod hogy mennyire kulonboztok.

2022. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán, nem is kérdés. Maga a személy a lényeg nálam, nem az esztétikai látvány
2022. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!