Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az hogy egy férfi tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy egy férfi tényleg szeret miből lehet tudni,látni biztosan? Hogy igaziak az érzései, hogy nem csak mondja hogy szeret? Pl abból ahogyan rám néz? Hogy "szerelmesen" rámnéz? Meg pl ha nagyon sokat keres telefonon? Egyéb biztos jelek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

MEGÁLLAPODOTTSÁG(!) kisugárzása van. (Nagyon nehéz ezt elmagyarázni, inkább érezni kell...)


Pl: egy ismerősöm már régóta "jelez" - olyan érzésem van, mintha MEGÁLLAPODOTT(!) volna a közelemben (régen mondogatta, hogy meg szeretne ismerni.) Azóta is naponta lát engem, megyek a közelébe (munkahelyen.)

2022. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
1-es, neked zárójel fétised van? 🤣🤣
2022. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem/törődés egyetlen biztos jele, hogy mit tesz meg érted. Ígérni bármit lehet, és a "szerelmes" pillantás férfiaknál legtöbbször a szexuális vágy jele. Magyarul csak le akar fektetni. Kérj tőle apróbb szívességeket, ha örömmel megteszi, akkor az jó jel.
2022. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as: a szerelem és a "vágy pillantást" meg lehet valahogy különböztetni szerinted? Hogy melyiket érezheti.
2022. okt. 16. 09:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4# szerintem nem. És sajnos bármit el tudnak játszani hogy meglegyen a csaj.
2022. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha már megvolt a szex és utána is ugyanúgy néz rám?
2022. okt. 16. 11:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor több szexet akar.Nem tudhatjuk hogy mit akar a pasi tőled
2022. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló által felírt egyenletnek mi a megoldása, valakinek sikerült már megoldania??
2022. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom reggel ébredés után magához húz puszit ad. Leszalad cigizni majd jön vissza az ágyba és hozza nekem a kávét és bújik hozzám. Elég nehezen indulnak a reggeleim szóval tök jól esik hogy így próbál kimozdítani az ágyból. 😅 Ez őszinte szeretet.
2022. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az, ha mondja. Nekem még sose hazudtak szerelmet. Mindenki megmondta, hogy nem szerelmes belém, az is, aki úgy csókolt, hogy nem kaptam levegőt. Másba volt épp szerelmes, gondolom őt képzelte a helyembe. 2 év után mondta el.
2022. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!