Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasság alatt másnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság alatt másnak is ilyen gyér a szexuális élete?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt. Van egy 3 éves lányunk. Én nem híztam meg szülés után, és elég csinos maradtam. Vele sincs semmi probléma külsőleg. De sosem szexelünk, nekem pedig ez nagyon fontos. Nem is alszunk együtt, pedig már rég normális időben alszik a lányunk. Jó sokáig próbálkoztam visszavezetni legalább a közös alvást, de teljesen reménytelen. Ha sikerül szexelni kB havi egyszer,az is 2 percig tart, pedig én nagyon kívánom. Sok mindent próbáltam még: szexi fehérnemű, kikötözés, de nem lett jobb... Már ott tartok, hogy minden nap kell csinálnom magammal valamit, mert nem bírom. De sajnos ő csak a munkájának él és a házfelújításunknak. 32 éves vagyok... Ezt nem így képzeltem.

Mi segítene?



2022. okt. 29. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Mi segítene? Mondjuk a postás. Vagy a szomszéd. Az tuti hogy a férjed változni nem fog, két perces maszatolóból nem lesz már soha lepedőakrobata, pláne nem úgy hogy teljesen le is szarja a szex című műsort. Elcseszted a párválasztást, sajnálom. Most lehet akkor vakargatni a buksit hogy mi legyen. Ennek a helyzetnek amúgy szinte mindig megcsalás, szeretőtartás vagy válás lesz a vége mert a pocsék szexuális életed miatt egy idő után már semmibe nem fogod nézni a férjedet nem hogy férfiszámba. Persze lehet itt okoskodni hogy pártrápia, szexuálterapeuta, pszichológus stb, de ha egy férfi ekkora nulla abból olyan nagy csodák már nem szoktak kerekedni.
2022. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Ez korábban is ilyen volt? Ha igen, akkor sajnos ennyi a libidoja…

Ha nem, akkor feltenném a kérdést, hogy mi legyen a megoldás? Szerető, vagy az, hogy elköltözik és keresel egy olyat, aki hozzád való?

2022. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltetek arról hogy mi vezetett idáig? Nem csak a szexhiányig hanem egyáltalán a kölön alváshoz. Gyerek előtt milyen volt a házaséletetek? Én a terápiában csak akkor hiszek ha a két mber 100% egyetértésben akarja. A leírás alapján a férjed már meg sem akarja javítani a dolgot. Mindenesetre nem szexi fehérneműkkel próbálkoznék hanem beszélgetéssel, valahogy megtudni hogy miért alakult ez így.
2022. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején is ilyen volt? Jó lenne tudni, így nehezen tudunk bármit is mondani. 🥲
2022. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Ez már kicsit extrém eset, de a házasságok jelentős részében igen, elég gyér a szexuális élet.
2022. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is rossz embert valasztottal ferjnek. Teljesen mas prioritasai vannak, mint amit szeretnel. Kirakatfeleseg lettel.
2022. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
6. Egyetértek 😅
2022. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért a külön alvás?Nem értem...
2022. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez a FFI semennyire sem szeret téged és nem is kivàn, ennek semmi értelme így....
2022. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Hàt nem heti 3-5szex van.f ez nem házasság...
2022. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!