Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire, , gyér" lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire, , gyér" lenne a kinézetem, hogy társkeresőn 23 lányból csak 3-nak jöttem be egy hónap alatt? Eddig azt hittem, nem vagyok annyira rossz pasas, mert sok lány régebben (egyetemen) helyesnek mondott.

Figyelt kérdés

Lehet csak nagylelkűek akartak lenni. 16 lánynak írtam, 3 írt vissza. Ezek szerint mégis ocsmány vagyok 27 évesen. Kép csak ha nagyon kell, privátban, semmiben hátsó szándék nélkül. Mert nem igazán ismerkedni akarok. De csak annak, aki kerek perec őszintét mond és le is húz, hogy rossz a kinézeted, tehát keményen. Akinek kell, az írjon.


F/27


2013. okt. 27. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezt küldte:


[link]

2013. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:) Jó gyors vagy. Még el sem küldtem, de te már tudod, hogy nézek ki. Nostradamus 2.
2013. okt. 27. 15:04
 3/18 anonim ***** válasza:

"Mert nem igazán ismerkedni akarok." - Hát akkor mi faxt akarsz egy társkereső oldalon? Ha baxni akarsz akkor miért nem mész ilyen oldalakra? Vannak direkt ilyen oldalak.


Egyébként tudod, hogy hívják az ilyen oldalakat? Húspiac! Aki többet "fizet", az viheti el a husikat.

2013. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Jó ne hazudjá Jóska ezt küldted
2013. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tévedés! Nem azt mondtam, hogy ott nem akarok ismerkedni, mert az butaság volna, hiszen ott az a fő cél a legtöbb esetben. ITT nem akarok ismerkedni! Így helyes.
2013. okt. 27. 15:06
 6/18 A kérdező kommentje:
:) Jóska.
2013. okt. 27. 15:07
 7/18 anonim ***** válasza:
# 1 Dave.
2013. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szépen eltrollkodtátok a kérdésemet, kénytelen leszek még egyszer feltenni.
2013. okt. 27. 15:25
 9/18 anonim ***** válasza:
ez tényleg te vagy?
2013. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem küldhetsz képet, megmondom őszintén mit gondolok.

21N

2013. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!