Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy se veled se velem kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Egy se veled se velem kapcsolat véget ért ,a sok titok miatt féltékeny voltam rá , skorpió a hölgy ,sose mondta hogy szeret én annál többször,sokat bele tettem ebbe a kapcsolatba most már többé nem akar találkozni nem tudom el engedni mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és tudja mondta neki is rossz lesz de majd az idő megoldja ,én nem akarom elveszíteni,úgy érzem a nagy vita után is van még benne érzelem!

#Elengedni nem tudom nem akarom #Nem érzem jól magam nélküle nagyon hiányzik #Hagyjam békén vagy áltassam magam tovább? #Azt mondta ő akart egy párkapcsolatot de nem így !!
2022. okt. 30. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén, ami nem megy nem kell erőltetni!

Milyen sok titok, lehet, hogy férnél van, együtt él valakivel? Min vitatkoztatok?

2022. okt. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
A Skorpió nők a legveszélyesebbek, máskor ilyen kategóriást ne válassz!
2022. okt. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg az meg nem kell aki kéznél van és szeret
2022. okt. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írnám nincsen férjnél elhagyták 13ev után én olyan ember vagyok nagyon sok mindent el mesélek a napjaimról ő nem igazán mesél és szokta is mondani nem kell nekem mindent tudni !!addig amíg nem esett le az asztalról a határidő naplója.....vele terveztem az életem 27én volt a születésnapja gyűrűt kapott tőlem sőt még a család alapítás is gondolat volt ..de nagyon össze vesztem.vele azt mondta most megijedt nagyon...én nem szeretem ha még akár egy barátságban is titkok vannak nem még egy kialakuló kapcsolatban...erre meg kaptam nem bízol bennem!!?
2022. okt. 30. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

#2-es ne már a horoszkopon múljon ki milyen ember, hány éves vagy, 12?^^


Kerdező: Ha titkok vannak és főleg nem mondta, nem mutatta ki hogy szeret téged akkor akár milyen nehéz jó lenne elfelejtened, mert annak nincs értelme, hogy többet szenvedsz, mint mosolyogsz miatta.

2022. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skorpiókkal ne kezdj. Engem most sorban a harmadik skorpió pasi b*szott át xD Titkolóznak, sunyiskodnak, hazudoznak, megcsalnak. Persze az elején teszik a hősszerelmest, hogy elnyerjék a bizalmad.
2023. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!