Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez őt miért zavarja, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez őt miért zavarja, ha nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Bejön az egyik fiú barátom a baráti körömből, de barátnője van. Ő ezt megtudta meg látta is rajtam és elkezdte húzni az agyam. Én nem léptem úgy irányába, mivel tudtam, hogy foglalt. A lényeg annyi hogy egyszer csókolóztunk és nagyon is jó volt. Azóta ő még akarta ismételni (meg tovább is szeretett volna menni csóknál), viszont a barátnője mellett akar maradni. Nekem ez így nem igazán fér bele, hogy minden figyelmet a barátnőjének szentel meg hivatalosan őt vállalja fel, velem pedig titokban akar smárolgatni. Egyszerűen nem tudnak emiatt pozitívan gondolni rá, mert mindig az van a fejemben, hogy kapcsolatot nem akar velem, avagy barátnőként nem szeretne velem törődni. Amikor ezt szóvá teszem, hogy nem értem, miért engem akar lesmárolni, ha a barátnőjével akar maradni, akkor még neki áll feljebb, és azért is megsértődik, ha nem hagyom hogs megcsókoljon. Az is bántotta hogy a gólyabálra másik fiúval megyek. Ezeken miért problémázik, ha neki ott a barátnője és elvileg vele akar maradni?

2022. nov. 1. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ti hány évesek vagytok? 16?

Tini kategória

2022. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván bejössz neki, de annyira azért nem, hogy szakítson.

Egoista és önző. Ez az egèsz az egojàról szól. Ki akar sajátítani, talonban tartani, ego legyezőnek használni.

Bántja az önérzetét, hogy nem kaphat meg és hogy esetlegesen elveszítheti az ego boostot biztosító személyt, vagyis téged.

Magyarul használni akar befektetett energia, erőfeszítés, “ellenszolgáltatás” nélkül és nem tetszik neki, hogy ezt nem hagyod.

Egyébként jól teszed. Ne is hagyd.

Ez egy senkiházi, önző féreg. Megérdemelnè, hogy a csaja is megtudja.

2022. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!