Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves nőként gáz rá írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként gáz rá írni egy férfire ismedkedes céljából facebookon? Vagy teljesen normális hogy nem érzem gáznak? Ő se fogja vajon?

Figyelt kérdés

A varosban lattam, es nagyon megtetszett. Azota ki sem megy a fejembol. Masnap kidobta a facebook hogy jeloljem be, nagyon meglepodtem, nincs is kozos ismerosunk meg semmi.

Bejeloltem, visszaigazolt.

Gaznak fogja gondolni ha ra irok? 27 eves.

Persze nem azt irnam hogy "szia ismerkedni szeretnek", hanem csak koszonnek aztan hatha erzi a jelzest


2022. nov. 1. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te gáznak éreznéd, ha egy srác rádírna ismerkedés céljából? Ha nem, akkor mért agyalsz azon, hogy fordított esetben egy srác ezt gáznak érzi-e?

Egyébként az, hogy visszajelölt ismeretlenül, az má egy jó jel.

Viszont hanyagold szerintem ezt a "csak ráírok egy sziát" dolgot. Ez annyira tré. Ha már idegenre írsz rá, és te akarsz tőle valamit, vedd csak a fáradtságot nyugodtan, nincs abban semmi, hogy leírod neki, hogy milyen céllal írsz most neki, ezt persze értelmesebben fogalmazd meg, minthogy "szia, ismerkedni akarok"

2022. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma már mindent lehet.
2022. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne gáz, de éreztesd vele hogy nem vagy könnyű préda!

Mondom ezt 26 éves férfiként!

2022. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt akartam írni hogy: Nem
2022. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél tőle valamit, akkor miért lenne gáz?

Ne csak köszönj neki, hanem ahogy az 1-es válaszoló írta, írd meg neki, hogy milyen célból vetted fel vele a kapcsolatot.

2022. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,de kérlek ne azt írd,hogy szia! Minden nő ezt csinálja es nem nem vesszük a jelet.

Szia, a napokban láttalak a városban és a facebook feldobott mint ismerős. Nem akarok tolakodni,de volna kedved beszélgetni?

És máris egy intelligens nő képét fested le aki nem várja el a gondolatolvasást

2022. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!