Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha zavar az engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha zavar az engem hogy a barátnőmnek a többedik fiúja vagyok?

Figyelt kérdés

Neki volt már több nekem még ő az első. Aranyos lány meg szeretem de fura bele gondolni abba hogy ami nekem új neki már megszokott dolog. Én vele csókolóztam,szexeltem először ő meg már több fiúval is csinálta. Mindig úgy képzeltem hogy elsők leszünk egymásnak egy lánnyal.

Kicsit zavar engem ez. Normális ez idővel el fogom ezt felejteni?


2022. szept. 23. 05:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy te szerencsétlenkedtél, nem az ő hibája.
2022. szept. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Miből gondolod, hogy neki "megszokott"? Neked a második csók vele már nem jelentett semmit? Most már megszokott dolog, ha szexeltek, és neked nincs benne semmi érdekes?

Az a baj, hogy ezzel kisebbségi érzéssel fogod eltolni az egészet. Idővel azon fogsz rugózni, hogy neked is "jár", hogy több partnered legyen, és vagy szakítasz, vagy megcsalod. Utána évekig itt fogsz sírni, hogy miért nem találsz normális lányt.


Miért nem tudod egyszerűen élvezni azt, ami van és jó?

2022. szept. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az életben szinte semmi sem történik tökéletesen úgy ahogy azt előre elképzeltük. Nem ezen fog múlni a kapcsolat sikeressége, ellenben megmérgezheti a méricskélés és a kishitűség. Te olyan vagy, mint azok a nők akik folyton a hapijuk bombázó exein agyanak, figyelik őket, mert nem hiszik el, hogy ők is kelhetnek a másiknak. Nem a múltban kell élni, hanem a mostban. A barátnőddel nem ismertétek egymást korábban, esély sem volt hogy hamarabb jöjjetek össze vagyis nincs neki mit felróni.
2022. szept. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén meg vagyok lepődve. Mégis mit gondoltál, minél tovább vársz, annál nagyobb az esélye, hogy szűz érintetlen lányt találsz? A probléma a fejedben van, nem vele. Élte az életét, egészségesen, te meg nem. Szegény, ha tudná, mit gondolsz róla! Nagyon sajnálom őt.
2022. szept. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
92%
Ha neked ez fura, nem kicsit vagy önbizalomhiànyos.
2022. szept. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Mindenkinek van egy első.

Mindenkinek van egy előélete, amikor veled találkozik. Vagy nem volt még szex partnere, vagy több is volt.

Te azon agyalsz, hogy neki múltja van. Akkor miért nem kerestél egy szűz lányt?

Ő nagyvonalúan elfogadta, hogy te egy tapasztalatlan kisfiú vagy. Egyáltalán nem biztos, hogy neki az olyan kirobbanó örömöt jelentett. Melletted maradt, mert szeret.


Mit szerettél volna? Hogy ketten szerencsétlenkedtetek volna?


Ez a kapcsolatod nem fog sokáig tartani, majd jönnek-mennek a lányok. Persze majd neked azok trofea, dicsőség lesznek.


Míg ennek a lánynak te a múltják hánytorgatod. Az utcán strichelt? Telefon hirl volt?! Vagy csak szerette azokat a fiúkat, akikkel szoros kapcsolatot tartott fenn?


Szóval nem jól kezded. Máris is kifele kandikálsz, ürügyet keresel. Nem vall jellemre.

2022. szept. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha ez olyan fontos kérdés volt neked, lehet előtte kellett volna tisztázni, nem miután már megfarkaltad. Jobb volt előbb a szex, nem?


Ne csináld itt a hülyét, nem veszi be senki.

2022. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

"Normális ha zavar az engem hogy a barátnőmnek a többedik fiúja vagyok? "


Nem normális.

2022. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%

Teljesen normális amit érzel. Ez a folyamat így épül össze. Kimaradt neked eddig a csajozás. Szeretted volna megtapasztalni, milyen kölcsönösen felfedezni a szexet. De erről lemaradtál, ezért zavar, hogy a barátnődben korábban más pasik is megmártogatták a fhaszukat. Plusz ugye gondolom ismerősök a Kisebbségi Komplexus, Önbizalomhiány, Frusztráció és társai.


De nyugi, a harmincas éveid körül el fog múlni ez az érzés. Csak meg kell várni, hogy beletörődj a sorsodba és feladd az álmaidat.


Ja és pszichológushoz ne menj ezzel a dologgal, mert nem fog segíteni, csak lehúz egy csomó pénzzel.


Ha gondolod írj rám, én tudom mit érezhetsz.


Üdv,

Egy sorstárs

2022. szept. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint ez normális:

A nők, és a férfiak, akiknek nem volt bajuk a csajozással, vagy voltak szűz lánnyal, vagy fiatalon kitombolhatták magukat.

Akik szerint nem normális:

Késői szűz férfiak, akik elveszítették a fiatalkorukat.

2022. szept. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!