Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem mindig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem mindig is nyomott fog bennem hagyni?

Figyelt kérdés

Akibe szerelmes voltam életemben először, azzal nem jöttünk össze. Igazi rózsaszín ködös, beteljesületlen (vonzódás volt, de ő nem a kapcsolatot választotta)

18 voltam, most 22. Sokáig nem tudtam elfogadni hogy nem jöttünk össze, de időközben lett kapcsolatom, most alakul egy újabb…eszembe jutott h négy ève mi volt (idén egyébként újra felvettük a kapcsolatot, ő fűzne, de nem tesz konkrét lépést) továbbá nagyon elhagyta magát, kiábrándultam belőle


Szóval, hazudnék ha nem mondanám hogy most hogy visszagondoltam, nem könnyeztem meg ezt az egészet….azóta se voltam szerelmes annyira senkibe

Ugye leszek? Lesz majd más?



2022. nov. 1. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem fog
2022. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog érdekelni ha találsz mást.
2022. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dehogy fog, nyilván tapasztalatnak jó, de pl én se sírom vissza az első barátnőm, már 7 éve volt, találkoztam azóta nála sokkal jobb emberekkel is
2022. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, még a sokadik sem. Harmadik barátom után tanultam meg, hogy mindig van olyan akibe szerelmes tudsz lenni és felülírja a másikat és végül az lesz az igazi, akivel tényleg együtt maradtok es kellesz neki, bármit hoz az élet :)
2022. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök a kérdésednek mert hasonló helyzetben vagyok én is. Nekem is van egy ilyen tipikus első beteljesületlen, viszonzatlan szerelmem, akin az istenért sem tudok túl jutni. Igaz mi abszolút nem beszélünk és már több éve, hogy nem is láttam, de még mindig ott motoszkál a fejemben, és még mindig reménykedem titkon, hogy talán majd egyszer, de nyilván ebből már nem lesz semmi. Az én sztorim évekig húzódott. Persze mindeközben tetszett már más srác meg ilyenek, de ő valahogy mindig ott van és mindig is ott lesz. Kétlem, hogy ez a dolog változni fog. Kitartást neked ehhez, nem egyszerű az biztos. Bármit is cselekszel vele, a józan eszed maradjon meg. Ha úgy is döntesz, hogy kapol a dolog iránt, vigyázz magadra.
2023. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a legelső szakításommal kapcsolatban vagyok így. Pedig gyerek szerelem volt, együtt nőttünk fel. Pontosabban a tinikorunkat együtt töltöttük. Azóta 10 év telt el és mégis, ha eszembe jutnak a sérelmeim, fáj. De én nem reménykedem, jobb ez így mindenkinek. Már családja van amúgy is. Nekem meg párkapcsolatom.
2023. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát bennem mai napig bennem van, bár mi együtt voltunk 4 évig és azóta már mástól van gyerekem. Szeretem a jelenlegi párom, nem mennék vissza sosem exemhez, de sokszor gondolok rá, mostmár szép emlékként.
2023. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát…kicsit a szerelmbe vetett hitem oda van. Ahogy írtam, nem voltam benne biztos hogy belémszeretne az a srác. (Írtam hogy alakul valakivel) Hát tényleg nem sikerült, elmúltak benne a dolgok mire kicsit is komolyabban lépnénk felè

Nem tudom miért ez a sorsom hogy mindig olyannal vagyok vagy lennék aki nem tud viszont szeretni. Az exem se volt szerelmes belém, a srác se…

2023. jan. 21. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!