Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert mindig utolag vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig utolag vettem eszre hogy valaki teljesen l*szart? Ezekbol tanulva most mar idoben eszrevennem?

Figyelt kérdés

Mindig utolag, amikor mar nem akartam semmit toluk, akkor jottem ra hogy egyebkent vegig vak voltam, mert egyiket sem erdekeltem. De mikor benne voltam es beszelgettunk, nem vettem eszre hogy ebbol semmi nem lesz, ha nem volt erdeklodo valaki, azt gondoltam ilyen a termeszete vagy rossz kedve van. Ha nem irt napokig, azt gondoltam nem er ra..ha sok ido mulva irt vissza, arra fogtam hogy rossz a messenger es nincs is fent.

Ha nem volt kozos tema, en ujakat talaltam ki amik nem erdekeltek csak hogy tudjunk beszelgetni, de a beszelgetes abbol alt hogy valaszolt , es sosem kerdezett...

Nagyon kellemetlen ezekre visszagondolni. Es most mar a negativ erzeseket is erzem amiket akkor nem.

Igy hogy mar ezeket tudom, es nem vagyok naiv mint voltam, eszre fogom venni ha valakit nem erdeklek vagy ugyanugy csak akkor ha mar engem sem erdekel o?


2022. nov. 10. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Mert bekèpzeled magadba, hogy mindenki is akar veled lenni aki szimpatikus számodra
2022. nov. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés. próbálj meg kicsit tudatosabban figyelni
2022. nov. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tanultak alapján még most állíts össze magadnak egy tesztet, amiben kijózanító kérdéseket teszel föl. Pl. Keres-e minden nap? Feltesz-e rólam is kérdéseket? Elérhető-e, ha keresem? Stb.
2022. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Engem soha nem keres de mikor rákérdeztem azt mondta gondol rám. Most ilyenkor mivan?
2022. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2022. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!