Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazas 40-45 eves ferfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazas 40-45 eves ferfiak! Mit reagalnal, ha eszrevenned ezt a kornyezetedben?

Figyelt kérdés
Pl munkahelyen egy fiatal, 20 koruli csaj, aki a "szinted felett van" kinezetre, sokat nezne teged "csak ugy" amikor nem is beszeltek, zavarban lenne korulotted. Tudom, hogy ez kategoriaba sorolas kinezet szerint gyerekesnek hangzik, de azert letezo dolog, ne tagadjuk:D
2022. máj. 22. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elfogadom, hogy én vagyok beszari, de az elmúlt 15 évemet nem fogom kockára tenni egy menetért.
2022. máj. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdekelnek a magukat "szintemen felüli"- nek érző csajok. Elvagyok én a hozzám hasonlóakkal és nem szeretnék többet.
2022. máj. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Volt ilyen, nem is egyszer.De már úgy nézek az ilyenekre, mint a kölyökkutyusokra.Aranyosak,bohókásak, de ennyi.

Nem kockáztatok semmit,főleg azért,mert tudom,hol a helyem.Pedig elvált vagyok, megtehetném,hogy nyomulok.Kitűnően érzem magam így egyedul is,eszemben sincs belebonyolódni még egyszer senki nővel, semmibe. Elég rosszat kaptam addig is,amíg nős voltam.

2022. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!