Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a lány barátomnak, hogy nagyon bejön nekem?

Figyelt kérdés

Mindketten most vagyunk másodévesek egyetemen. Igazásból azóta tetszik, mióta ismerem, szóval kb másfél éve.

Már el akartam mondani neki párszor, de egyszer azért nem, mert közölte, hogy elkérte valaki a telefonszámát (ez volt kb 2 hónapja). Egyszer meg azért, mert azt mondta, nagyon tetszik neki a haverom lakótársa.

Múlt héten együtt mentünk hazafelé és valahogy szóba került, hogy rendet kellene tenni a fejében, szóval megint nem volt alkalmas.

Nem szeretném egyenlőre elengedni, mert nagyon aranyos lány és szerintem egy év alatt elég jól megismertem, hogy tudjam, érdemes lenne kapcsolatba kezdeni vele.

A másik meg, hogy mint mondtam, már másfél éve tetszik, úgyhogy lehet, már szerelmes is vagyok belé.



2022. nov. 13. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, hogy kölcsönös-e a tetszés, vagy ő csak barátként tekint rád. Bókolj neki, hívd el ide-oda kettesben. Ezekből már sejtenie kell, hogy te többet szeretnél tőle, aztán majd meglátod, hogy reagál rá.
2022. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Onnantól a barátságát is elfelejtheted ha nem kölcsönös..
2022. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

#2 Az ilyen barátságot el is kell felejteni, mert csak szenvedni fog.


Nem tetszel a csajnak kérdező, ha bejönnél neki, már tudnál róla.

2022. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 És mik a jelei annak, ha bejövök neki? Sajnos ezen a téren szerencsétlen vagyok és nem szoktam észrevenni/figyelni ezeket a jeleket.
2022. nov. 14. 01:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!