Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy férfi magába szerelmesítet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi magába szerelmesített, most visszalépett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Flört, bókok, kacsintás, és most mintha mi sem történt volna, de én már beleszerelmesedtem. Meg vagyok sértődve, mit tegyek, privátban is beszélhetünk róla hosszabban.

2022. nov. 14. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, lépj tovább te is. Nem történt semmi, 1 hét múlva elfelejted.
2022. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
B.szódjon meg, ez a jó hozzáállás. Vissza se nézz. Ez nemtől függetlenül igaz.
2022. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudom elfelejteni már lassan 1 éve így érzek és ez nagyon bánt engem hogy ez van most
2022. nov. 14. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Mondd meg neki, hogy jöjjön el veled randizni.
2022. nov. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Velem is csinálták már ezt, van, aki ebből űz sportot. Gondolj rá, hogy ő mindenkivel ezt csinálja. Azt élvezi, hogy érzelmeket kelt, neki ennyi kell. Az neki mindegy, hogy a másik mit él át. Egy pondró az ilyen.
2022. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Hogy lehet flörtöt bókot komolyan venni? Az csak annyit jelent h tetszik a másik mint ahogy a pasiknak100 másik is, de ez még nem felhívás szexre, vagy kapcsolatra.
2022. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem egyszer csinálja hanem huzamosabb ideig folyamatosan. És igen így szoktak kezdődni a normális kapcsolatok is, nem mindenki a tinderen szocializálódott.
2022. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Normális kaocsolatokban nem lesz tapadó szerelmes a másik egy kis bevágott bóktól.
2022. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: De miből gondolod, hogy "egy kis bevágott" bók kellett csak a beleszerelmesítéshez? Mert a fejedben ez van?
2022. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól nézett ki a szóban forgó férfi?
2022. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!