Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek volt munkahelyi párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt munkahelyi párkapcsolata, annak hogyan kezdődött?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy pl. milyen jeleket adtatok egymásnak, mennyire tartottatok attól, hogy esetleg a másikat nem érdeklitek "úgy", és ciki lesz a helyzet, hogyan hívtátok randira a másikat (vagy éppen titeket hogyan hívtak randira) stb. Van egy lány, aki bejön nekem (talán én is neki), de nem tudom, hogyan kezdjek neki a dolognak. Sajnos nem egy helyen dolgozunk, így kicsit nehézkesebb, de pl. hétvégente el tudnánk utazni egymáshoz, annyira nem lakunk messze, plusz közösségi felületeken is tudnánk beszélgetni. Próbáltam minél többször hozzáérni, és nem húzódott el, aránylag sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, csak mivel bizonytalan vagyok abban, hogy igazán érdekelném-e őt, így óvatosabb vagyok. Előreláthatólag nem lesz a közeljövőben olyan alkalom, hogy csak úgy összefuthassunk, ezért legfeljebb írhatnék neki, hogy randira hívjam, de félek, hogy mi van, ha csak én látok bele többet a dologba. Egyébként nálunk nincs tilalma az ilyen kapcsolatoknak, sőt, olyan kolléga is volt, aki mindig minden facér embert megpróbál összeboronálni (mármint férfit nővel és fordítva), minket is húzott már ilyesmivel.

2022. nov. 5. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkakörömmel összefüggő segítséget/szívességet kért, ami kapcsán chatelni kezdtünk, ami átment flörtbe. Kapcsolat nem lett belőle, de mindketten jól éreztük magunkat.

Ha szimpi vagy neki, apró célzásokra venni fogja a lapot, hidd el.

2022. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetéssel. Aztán a beszélgetés munka után is folytattuk. A végén már ott voltunk, hogy minden nap beszéltünk bent is ahogy tudtunk meg együtt is ebédeltünk, meg ahogy hazaértünk elalvásig dumáltunk. Aztán elhívtam randira, el is jött, össze is jöttünk.
2022. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Cukkoltam, többször is megérintettem őt, elég jól viselte, csak nem tudom, hogy tudja-e, hogy bejön nekem, meg hogy ő mit akar, elég béna vagyok a női jelek megértésében. Mivel nem egy helyen dolgozunk, fogalmam sincs, hogy másokkal hogyan viselkedik. A másik dolog pedig az, hogy neten tudnám őt elhívni valahová, csak valamilyen indok kellene, elég hülyén jönne ki, ha megírnám neki, hogy "jó volt veled a múltkor, szeretnélek elhívni valahová". Vagy nem? Gondolkoztam azon, hogy írok neki, de görcsbe rándult a gyomrom, és elhessegettem az ötletet. Sosem voltam még ilyen helyzetben, szeretnék is tovább lépni, de félek is.
2022. nov. 5. 18:49
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Igen, úgy könnyebb, ha egy helyen dolgoztok, és minden nap tudtok találkozni, beszélgetni, úgy sokkal spontánabb módon alakulhatnak a dolgok. Nálunk ez sajnos nem működőképes, pedig én is jobban örülnék ennek a megoldásnak, sokkal könnyebb lenne.
2022. nov. 5. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:

"...elég hülyén jönne ki, ha megírnám neki, hogy "jó volt veled a múltkor, szeretnélek elhívni valahová". Vagy nem?"


Nem...Ezt pont így kell. Ha korábban fogadta a közeledésed, elég jók az esélyek, hogy rábólint. De ha mégsem, akkor sincs tragédia, felnőtt emberek így ismerkednek.


Ha határozottan kezeled a dolgot, az csak szimpatikusabbá fog tenni számára.

2022. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: De nem tudom, hogy ő ezt közeledésnek vette-e. Plusz tartok attól, hogy ciki lesz, ha esetleg nemet mond. Sokkal jobban örülnék annak, ha lenne még egy olyan spontánabb helyzet, ahol lehetne kicsit puhatolózni, megérinteni őt, és nem kellene ennyire direkt módon csak arra összpontosítanom, hogy randira kell őt hívnom.
2022. nov. 5. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért lenne ciki még, ha nem is így gondolja, mint te? Nem értem. Nálam úgy volt ilyen, hogy állandóan dicsérte a munkámat, állandóan a közelemben akart lenni, mondta, hogy beszélgetni akar munkahelyen kívül velem, ez már egyértelmű, itt nincs miről beszélni, elkértem a számát, megadta szó nélkül, később felhívtam és randiztunk. Egyébként légy nyugodt, mert ha akar valamit tőled, akkor majd ad jeleket, elég nehéz nem észre venni ezeket.
2022. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Jesszus...mindenképpen inkább verbálisan közeledj először...nehogy azt hidd már, hogy érintésekkel többre mégy nála, ha mégsem vagy neki férfiként szimpi.

2022. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!