Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak kedvel vagy akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kedvel vagy akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26 éves nő vagyok, 3 éve dolgozom egy cégnél,ahol többnyire férfiak vannak.

Viszont van egy srác,aki az elmúlt 1-2 hónapban megváltozott... Ebédnél mellém ül, folyamatosan keresi a társaságomat, gyakran megölel és próbál velem flörtölni illetve néha elsüt 1-1 pikánsabb poént.


Viszont amikor én kezdeményezek pl. rá írok messengeren vagy én próbálok vele flörtölni akkor teljesen másképp viselkedik,mintha nem is érdekelném csak mint egy sima kolega.


Rákérdezni nem merek mert félek a csalódástól és alapból nagyon visszahúzódó lány vagyok... Van valami tippetek hogyan deríthetném ki,hogy mi a szándéka vagy miért csinálja ezt?



2022. nov. 17. 16:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na igen ,az lehet.

De annyira kíváncsi vagyok,hogy most mi van?!?! 😁

2022. nov. 18. 11:06
 12/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem érti azt ha a nő nyomul. Irtam.

Hagyd a saját tempójában kezdemenyezni, csak igeneket mondj.

2022. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 19. 16:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!