Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek volt/van vagy közeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt/van vagy közeli hozzátartozójának olasz férje/párja, milyen a férfi temperamentuma, családhoz, gyerekéhez való viszonya?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Náluk a család szent, a gyerekeket imádják, bár szigorúan és konzervatíven nevelik. A temperamentumuk a magyar "minden érzelem kimutatása proliság" mentalitáshoz képest elég szenvedélyes, ami a szívükön az mindig a szájukon.
2022. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Úgy latom a sikeres, talpraesett nőket szeretik, nem egy olaszt ismerek.


Olyanokkal találkoztam eddig (külföldön)pl aki 29 évesen azzal foglalkozik, hogy szegényebb országokbol nagygépeket vesz pl Portugáliábol traktoet úttisztítót és eladja jobb gazd.helyzetben levő orszagokban (Németo, vag, Spanyol?)ebbol már 27 évesen 2 zsír uj nagykategoriás audija van, es 2 saját tul.lakása németben és spanyolban.

(De 3 nyelven beszél anyanyelvin, mint kulfoldon a legtöbb ember)


És ő mondta hogy elozo bnője pl csak takaritott de azt is ugy hogy ügyvédeknél és ilyen helyeken es abbol is rendesen nem kicsit keresett, talpraesett az exnője is.

A szerencsétlenkedő nőket nem szeretik.


Másik olasz srác ia üzletel, de arra már nem emlékszem ő mit hogyan magyarázott el, de élelmes talpraesett nő neki is a párja.


Ismerek családot is. Ott az olasz férj és feleség együtt visznek egyéttermet, es nagyon rafináltak okosak, a szakácsuk pl éjjel nappal dolgozik nekik szinte 16 órázik, és az étterem fwlett a szallasa, es minden munkaerot kihasználnak szinte ingyen.

Olyan összetartoak amugy mint a c.ganyok..

2022. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
*pl traktort
2022. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A cigány szót nyugodtan ki lehet órni pozitív kontextudban. Azért mert Magyarországon a családgyűlölet dívik (elég csak végignézni a kérdéseket) azért még nem kell azt normálisnak tartani az összetartást meg alsóbbrendű, kissegségi vonásnak beállítani.
2022. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Mondhatnám érdekkapcsolatban vannak, de nem húzom rájuk. De a munka pénz okoskodas vezeti őket és az a nő a társuk párjuk, es veszik komolyan, aki szinten ugyanilyen talpraesett szellemiségű es együtt eveznek.

2.voltam

2022. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez 2 ember 2-es és 5-ös.


Ha csak 2 magyar embert néznék akkor a magyarokról is könnyű véleményt mondani.


Viszkis rabló, Polc Erika. A magyarok tolvajok és gyerekgyilkosok, de képmutatóan tagadják.


Ennyi.

2022. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

#4

Igen az összetartás lenne a normalis de a magyar a saját párjának saját gyerekeinek is képes aljasul keresztbe tenni.

2022. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

# nem 2 ember

Hanem 2 sracrol irtam es wgy családrol mert 20 oldal lenne az osszea tobbit is ugyanugy taglalni!

Kiemeltem a közös jellemvonasokat csak, nem fogok irkálni a tobbirol is. Olaszo-ban s éltem. Rendesen ismerek nem egy embert!

2022. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Irhatnék ezeregy olaszrol. Cigokra hajaznak.(nem rossz értelemben) Üzletelnek okoskonak vállalkozó szelleműek de ők legalabb gyakorta legálisan, mert nem hülyék, és a párjuk nekik egyben érték is aki szintén viszi haza a pénzt a családnak mint ők.
2022. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is 2 magyar emberről írtam meg írok egy családról, Pándy család.


Magyarországon élek, nem írok 20 oldalt olyan magyar emberekről, mint Kaleta Gábor,Kiss Árpád, Kiss Zsolt, Balogh Lajos,Bene László, Kertész József...

2022. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!