Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évtizedes házasságban hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évtizedes házasságban hogyan lehetne megoldani, hogy újra egymásba szeressünk?

Figyelt kérdés
Nem bántjuk egymást, barátok vagyunk, odafigyelünk arra is, hogy jól nézzünk ki, vonzódunk egymáshoz, szeretjük egymást, de én szeretnék szerelmes lenni. Lehetséges ez? Jó lenne, ha valakinek lenne olyan saját tapasztalata, hogy összejött ez nekik, ha megosztaná a módszerüket. :)

2022. nov. 20. 18:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, sosem fogod újra vele a kéz/lábremegős, gyomor összeszorító érzést tapasztalni. Kénytelen vagy tudomásul venni, hogy idővel az érzések átalakulnak, és talán még fontosabb az, amit most érzel iránta, mert stabilitást ad.
2022. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem lehetséges. Egyszerűen mert már ismered és nem izgalmas. Talán ha fél évig különválnátok, de még akkor se biztos. A szerelem egyik legyegi vonasa hogy idealizald a masikat es ugy erezd betolti egy aktualis szuksegleted. Jelen parod egyikre se alkalmas most, csak egy idegen pasi tudja felkorbacsolni a vagyad. Egy olyan ahol nem az eszed diktal, ahol csak a cagyaid koveted, legyen a ferfi nős, rosszfiú vagy barmi ami tetszik, de nem arra gondolsz hogy jo lenne e apanak ferjnek.
2022. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Cuckold
2022. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
#1 de barátokként nem élhetünk le egy életet egymás mellett.
2022. nov. 20. 18:58
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer mindenhol elmulik a szerelem,szerinted a hormonok orokke dolgoznak? Kovetkezo ferfival is ez lenne egy ido utan.
2022. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Miért, te a partnerednek milyen tulajdonságaiba szerettél bele annak idején, kérdező?
2022. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Szeretkezz vele! Sokat ad érzelmileg. Újra lángra lobbant ott az a pillanat. Nem du..s, nem basz..s, igazi szeretkezést említeném.
2022. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

4-es Nem vagytok barátok, ha a vonzalom, intimitás megvan.

Nem lehet, hogy rosszul fogalmaztad meg a problémád? Ha az a bajod, hogy izgalomra vágysz, akkor csinálhatnátok programokat, randizhatnátok, kipróbálhattok szexuális fantáziákat.

2022. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#5 A férjemmel bízunk benne, hogy van valamilyen módszer, amivel a szerelmet fel tudnánk lobbantani. Azért is írtam ki ide ezt a kérdést, hátha van valakinek ilyen tapasztalata.


#6 Kedves, vicces, sármos.


#3 Ne kövezzetek meg, de nem mondott hülyeséget szerintem a 3-as sem, mert gondoltam arra is, hogy mi lenne, ha megkérném, hogy kezdjen el szexchat-elni mondjuk egy idegen nővel, hogy az féltékenységet váltana ki belőlem, vagy legalábbis felkavarná az állóvizet, de őt nem ilyen fából faragták. :D


#7 Mi szeretkezni szoktunk. :)


#8 az biztos, hogy kevés a közös, csak egymásra figyelős program, még valami izgalmat is lehet valahogy lehetne bele vinni, nem tudom.

2022. nov. 20. 19:24
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

#9: "Kedves, vicces, sármos."


Ezek általánosságok, amit csomó más pasiról is el elhetne mondani. Semmi egyedit, csak rá jellemzó dolgot nem írtál. Biztos, hogy ez igazi szerelem volt?

2022. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!