Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy párkapcsolatban lettetek másba szerelmesek és utána elhagytatok az aktualist az ujert?

Figyelt kérdés
Hogy történt?

2022. nov. 21. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2022. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az újért hagytam el, hanem mert elgondolkoztam a kapcsolatomon és arra jutottam, hogy nem fogom tudni helyrehozni. Az "új" tünet volt.
2022. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem volt hasonló helyzet. Egyetemen a férjemmel legjobb barátok voltunk. Teljesen tökéletesnek láttam őt (még mindig 9 év után is ő a világ legtökéletesebb embere). Nem hittem, hogy van esélyem, de azt tudtam, hogy az exemmel szemben szemétség, ha így együtt maradunk.


Vagy fél évig vacilláltam, de végül szakítottam. Utána több hónapig nem közeledtünk egymáshoz a férjemmel, nem is nagyon mutattunk ki semmit. Aztán egyszer csak bevallotta, hogy szeret, nekem meg az volt az első gondolatom, hogy na most vesztettem el egy életre a legjobb barátomat. De kiderült, hogy ugyanúgy barátok maradtunk amellett, hogy összejöttünk, szóval így egész jól jött ki a dolog.

2022. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjem. Egy nem jól működő, de még le nem zárt kapcsolatot hagyott ott értem. Mi azóta is együtt vagyunk, ennek 9 éve. Azt mondta, nem konkrétan miattam volt a szakítás, de én voltam az a plusz lökés, ami ahhoz kellett hogy lezárja, és ne is érezzen késztetést a megjavítására.
2022. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, még tini voltam és nagyon önbizalom hiányos, erről mondjuk az exem is tehetett, elhitette velem, hogy rajta kívül nem kellek senkinek. Két évet voltunk együtt és igazából már az utolsó évben csak döglődött a dolog. Megismertem a suliból egy srácot akivel jóban lettem és mindketten többet kezdtünk érezni, de én ellenálltam, meg ő is, mert barátom volt. Fél évig így ment, aztán már nem érdekelt semmi és csak vele akartam lenni. Szakítottam és összejöttem vele. Arra jó volt, hogy végre ki tudjak lépni a szar kapcsolatomból, de amúgy ez az új nem is tartott olyan sokáig :D
2022. nov. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#Miért vagyok lepontozva? :) (3-as vagyok)
2022. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!