Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi kell az igazi szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi kell az igazi szerelemhez?

Figyelt kérdés

Persze, lehet mondani hogy fiatal vagyok

22 vagyok, és eddig életemben 1x voltam szerelmes, félig viszonzottan, de kapcsolat nem lett belőle.

Azóta párkapcsolatom is volt, szerettem a baràtom de így utólag nem voltam szerelmes…a szakítás után hónapokkal megismertem valakit, nagyon jó volt vele, még mindig alakulunk, egy úriember, sokkal jobban kedvelem mint bàrkit…de nem érzem úgy hogy szerelmes leszek (jelenleg fizikai táv van köztünk egy ideig tehát az is hozzátesz hogy nem láttam már hónapok ota) rengeteget gondoltam rá az elején, rengeteget foglalkozott velem. De mégis más mint én, más intellektus…sokszor nem tudom eldönteni hogy passzolnánk e igazán? Mert az a figyelem, a humor amivel megfogott, sok mindenben megfogott de voltak szabályaink a távolság miatt hogy ne vigyük mélyebbre

A szexben bárkivel voltam eddig hatalmas nagy problémám volt eddig, mert nem tudok elmenni (magamnak se) úgy érzem ameddig ez meg nem oldódik képtelen vagyok kapcsolatba lépni valakivel

A sráccal se megy…(orgazmusra gondolok)

magányos óráimban azon gondolkodok nekem miért nem? Rombolja az érzéseim, önmagam és talán a szerelem érzést is gátolja

A sráccal jó a szex, isteni a kémia és nem megy…iszonyat csalódott voltam/vagyok

Szeretnék szerelmes lenni és kiteljesedni a szexben de úgy érzem erre vagyok ítélve. Voltam szakembernel, nincs bajom, de abbahagytam a terápiát


Úgy érzem ha szerelmes is lennék, egy idő után ez a tudat tönkretenne, az előző kapcsolatot is befolyásolta



2022. nov. 24. 03:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna abbahagyni a terápiát. Ha nem volt hasznos az illető szakember, keress másikat. A leírásod tele van red flag-ekkel, van még miről beszélgetned! Ha tényleg fontos neked, akkor menj szakemberhez!
2022. nov. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem volt traumám, olyan téren nem volt bajom a kapcsolatomban (akkor jártam mikor kapcsolatom volt) de mivel vége lett abbahagytam. Betudtam annak hogy rossz volt a partner

Na de a következő is rossz lenne? Nem akarom elhinni

2022. nov. 24. 03:44
 3/16 A kérdező kommentje:

Semmi nem indokolja az orgazmus hiányát max az hogy tinédzser koromban nem foglalkoztam a testem megismerésével. Ez vàltozott de mégse tudom elérni

Kivizsgáltattam magam, mindent megtettem már, súlyos pénzeket ölten bele

2022. nov. 24. 03:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess ezekről szakemberrel:


Alakulsz valakivel, akit hónapok óta nem láttál, miért is van rajta a fókusz egyáltalán? Vannak szabályaitok, hogy ne legyen mély? MIvan???

„ hatalmas nagy problémám volt eddig, mert nem tudok elmenni”

„magamnak se”

„Rombolja az érzéseim, önmagam és talán a szerelem érzést is gátolja”

„ úgy érzem erre vagyok ítélve”

„Úgy érzem ha szerelmes is lennék, egy idő után ez a tudat tönkretenne”



Ezeket a problémákat nem a gyakori fogja neked megoldani!

2022. nov. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Láttad a Good Luck to You, Leo Grand c. filmet? Rólad szól 30 év múlva, ha nem változtatsz most!
2022. nov. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg magadnak nem megy, addig sajnos a férfiaknak sincs sok esélyük, hogy orgazmushoz juttassanak. Én a helyedben csak keresnék egy szexuálpszihológust. És addig is próbálkoznék a masztival.
2022. nov. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Aviva vagy Kriston, jóga pilates saját testsúlyos edzés
2022. nov. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Ja és hozzád illő méret.
2022. nov. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hormonok.
2022. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit nevezel szerelemnek?

Lehet, ezek a kapcsolataid azok.:)

2022. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!