Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a francot csináljak most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak most? Szerelmes lettem.

Figyelt kérdés
Rohadtúl fáj. Vártam hátha elmúlik, nem múlik, sőt. Sógornőm az illető, cefet belezúgtam. Finoman flörtölgetek vele, de nem akarnék rombolni a családban. Mondjatok valamit mit csináljak? Tudom viseljem el... valami jobb ötlet?

2022. nov. 25. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Exwmnek ia plátoi szerelme a műnő sógornője. Szánom őt hogy a mellette levő sokkal jobb nőt meg értékelni se tudja, sajnálom az összes bnőjét is magamnak pedig gratulálok hogy kidobtam es nem vagyok a családjukban.

A műnő is rajta röhög csak kulturált

2022. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* exemnek is
2022. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne flörtölgess, az csak ront a helyzeten.


Próbáld magadban tudatosítani, hogy ez helytelen (meditáció például elég hasznos tud lenni). Ő a testvéred párja, szeretik egymást, ne állj közéjük. Szeretheted, de csak batárként, családtagként.

2022. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

EGy párkapcsolati tanácsadóval is előfordult. Hazament, és rögtön bejelentette a feleségének, hogy amúgy szerelmes lett egy kolléganőjébe. A lényege az volt az egész érvelésének, hogy ez csak érzelem, nem lesz belőle sem megcsalás, sem válás, sem viszony, sem új kapcsolat, semmi, hanem várja, hogy elmúljon, csak gondolta jobb, ha szól a feleségének. Elvileg a feleség ezt megértette, és felnőtten elviselte.

Ilyen is van. Majd elmúlik, hiszen minden szerelem elmúlik, nemde? Akkor csak ki kell várnod.

2022. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne nagy ívben elkerülni a sógornődet a flörtölgetés helyett?

Ha nem látod és nem beszélsz vele (csak ha nagyon muszáj) akkor idővel jobb lesz. Meg persze más nők felé kellene nyitni.

2022. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Keresd tudatosan a rossztulajdonságait, az segít megutálni. Nyugodj meg, bőven fogsz találni, mert ő is csak ugyanolyan gyarló ember, mint a többi. Nem ismered még eléggé, ennyi a baj.
2022. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Azert zugtal bele mert volt a kozeledben egy nő aki szóba allt veled. Zard ossze magad egy majdnem tokmindegy milyen lannyal, abba is bele fogsz zugni. Ezt teszi a kozelseg. Pedig a sogornod sem jobb mint akarmelyik masiklany a tarskeresorol, ha megismernel tobbet rendesen, akkor latnad, de a sogornod elerheto (latod, nezheted, dumalhatsz vele, viccelhetsz vele, ismerheted), az idegen not meg eloszor meg kell ismerni es addig el kell jutni. Hat ennyi a kulonbseg.
2022. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

El kell kerülni, mást nem tehetsz.

A további flört egyáltalán nem fog segíteni.

2022. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!