Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm sajnos, kamaszkorban sem, huszonéves koromban sem. Aztán 29 évesen vagyis tavasszal megismertem egy 42 eves nőt. És valamiért beleszerettem. Vagyis elkezdtünk így beszélgetni meg talalkozni és így egymásra találtunk.

Mindennap ragondolok, éjjel nappal. Mindig viszek neki ajándékot és mintha olyan érzéseim vannak hogy tűzbe tennem érte a kezemet. Ha nem vagyunk együtt akkor hiányzik, mindig éjszakánként ragondolok és biológiailag fel..áll nekem folyamatosan. Ilyen erős mely érzésem szokott lenni. Nagyon ragaszkodok hozzá. Csak O fontos és nem tudok másra koncentrálni vagyis nehezen. Ez van már nekem jó pár hónapja vele szemben. Mivel idősebb nálam és nekem nincs társaságom meg haveri köröm sem. Családommal vagyis szüleimmel sem vagyok valami jó viszonyban, most volt a 30ik szülinapom és csak O köszöntött fel, vele mentem étterembe is és tőle kaptam ajándékot is. És nagyon jól esik hogy így figyel rám. Sosem volt barátnőm aki figyelt volna rá, vagy közös élményeket szereztünk. Jelenleg O a lelki társam, a szerelmem, a barátnőm, és stb így gondolok rá.


Mindig amikor vásárolni megyek vagy akármi neki nézek ajándékokat kisebb dolgokat és mindig boldog vagyok vagy örülök amikor odaadom neki és látom rajta hogy O is örül.


És nem akarom őt elveszíteni.


2022. nov. 28. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Mondhatni, de lehet csak fellangolas.

Az a legfontosabb, hogy ő is viszonozza.

Mint erzesekben mint tettekben, hogy törődjön veled, melletted álljon minden helyzetben.

Ne hogy az legyen, hogy csak te adsz de ő nem ad semmit.

2022. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

O is ad nekem. Meg na is O hívott telefonon tehát érdeklődik felőlem. Hogy mikor találkozunk újra. Viszont mivel ő az első akihez ennyire ragaszkodom és egész 10 évem alatt huszonévesen nem volt barátnőm meg akivel közös élményeket szereztem volna. Levagyok maradva 10 evet.

Viszont ez a nő maga a sors. Neki nincs gyereke nem is akar, és én se. Neki csak egy anyja van tesója nincsen. Van egy lakása és egyedul el. Nincs férje és nem is volt. Sok rövid kapcsolata volt még egy két hosszú de nincsen neki párja. Mindig mondja velem jó menni mert törődok vele és jól esik neki is. Tehát lehet hogy megtaláltuk egymást mint lelki társak is.

2022. nov. 28. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Akkor sok szerencsét! :)

Legyetek boldogok! :)

2022. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Kangrörcs
2022. nov. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Csak kanos vagy. Tipikus pasi.
2022. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Fellángolás, az ilyen heves. A szerelem másmilyen, de idővel negtapasztalod ezt.
2022. nov. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, szerelmes vagy :)
2022. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Szexuális vágy .
2022. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem tök mindegy mi ez,amíg mindketten élvezitek és boldogok

vagytok együtt.Amúgy simán passzoltok most,a kérdés az,hogy te később nem fogod-e megbánni hogy nem lesz családod.

2022. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!