Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet érezni nagy korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet érezni nagy korkülönbséggel valójában csak perverzió?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy férfi szerelmet érez sokkal fiatalabb nő iránt akkor gondolom nem véletlenül mondják rá hogy csak ki akarja használni a fiatal nő naivitását, tapasztalatlanságát, és valójában csak a friss hamvas p*nci érdekli, és csak megjátssza a szerelmet.


De amúgy ezt hogy hogy nem érzi meg szegény csaj hogy csak egy élő szexbaba valójában.



2022. dec. 4. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, te még nem voltál szerelmes soha?
2022. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


de igen


de nem tudom elképzelni 20 év korkülönbséggel

2022. dec. 4. 13:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet vagy vonzódást bárki, bármilyen életkorban, bármennyivel idősebb vagy fiatalabb ember iránt érezhet.


Ez nem egy ilyen szabálykövető dolog, hogy egy nő csak nála 2-3 évvel idősebb férfiba szerethet bele, egy férfi meg nem szerethet bele őszintén egy nála sokkal fiatalabb nőbe.


Nekem már egészen fiatal koromban volt olyan, hogy nálam évekkel fiatalabb fiúk tetszettek. Nem mondom, hogy szerelmes voltam beléjük, de nagyon oda voltam értük.


Nem tudom az okát, nem is különösebben lényeges szerintem.

2022. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Miért, az nem "perverzió", amikor egy 160 centis lány, csak 185+ centis pasikkal kezd?
2022. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

4


Nem, az nem perverzió. Sokat gondolkoztam ezen és nagyon sok kérdést és választ elolvastam itt a gyakorin. Szerintem alapos oka van annak, hogy az alacsony nők a magas férfiakat választják. Valószínűleg 1-2 generáción belül így nőni fog az emberek magassága, ez pedig valamilyen okból előnyös.


Nekem sem szerencsés, hogy magas nő létemre a magas férfiak inkább a "pici" nőkkel kezdenek, de beletörődtem, elfogadtam.


Ahogy egyébként a férfiból a magas, úgy a nőből a vékony számít menőnek és kívánatosnak. Nincs igazságtalanság, mindkét nem vár vmit a másiktól.

2022. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy az.
2022. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés hogy hány év korkülönbség ami már túl sok, hol a határ!?
2022. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24 év korkülönbség belefér? a ffi ennyivel idősebb. a nő 33 éves.
2022. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
#5 az a különbség, hogy amíg a nő tudja az alakját befolyásolni, addig a férfi nem tud magasabbra nőni. Az pedig hogy 1-2 generáció és magasabbak lesznek, nem igaz, mert van,hogy mindkét alacsony szülőnek 180+ cm magas gyereke lesz, vagy fordítva
2022. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, a kérdés egy provokáció...
2022. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!