Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről? Kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Kamu lehet, vagy vannak ilyen beteg emberek?

Figyelt kérdés

Volt egy korkülönbséggel kapcsolatos kérdés tegnap. Az egyik válasz ez volt. Mit gondoltok róla? Mert én elég nehezen tudom elképzelni, hogy ez lehetséges.


''Én 12 éves voltam amikor összejöttem a párommal. Ő 24 volt akkor. Eleinte nem igazán tudtam, hogy gyakorlatilag egy dupla annyi idős nő, mint én, mit akar tőlem, egy 12 éves fiúcskától. Igaz, 10 éves koromtól folyamatosan udvaroltam neki (akkor még pénzügyileg megtehettem), és mivel engem a szüleim elég konzervatívnak neveltek, konkrét szerenádot adtam, rózsákat küldtem, verset írtam (a XIX. századi nyelvezettel való írás már kiskoromban megmutatkozott), egy sétahajón kettesben vacsoráztunk gyertyafényél, mellettünk kis vonószenekarral. Ezt akkoriban még megtehettem, kis faluban éltem, a párom pesti volt, én pedig ott helyben ugye mindenkit ismertem, és ahogy folyton besegítettem csatornaépítésbe, parktakarításba, bolti pakolásba, így mindig kaptam pénzt, ezáltal a fent említett "eseményeket" mind saját pénzből finanszíroztam. 

14. születésnapomon hozzáköltöztem, azóta vele élek. (Addig nem történt aktus sem, akkor 14 volt az alsó korhatár jogilag) Jelenleg 17 éves vagyok, párom 29. A nagykorúsítási kérelemnek köszönhetően amit még 16 éves koromban elindíttattunk, december 13-án a születésnapomon összeházasodtunk, valamint hosszas próbálkozás után végre várandós, márciusra van kiírva a gyerek. 


Eleinte nálam nagyon ellene voltak, és a páromnál is. Mindkettőnket el akartak küldeni otthonról. A szüleim pedofíliával akartak perelni, meg mit tudom én mivel. Aztán kissé kifakadtak belőlem a dolgok, szerintem úgy beszéltem a szüleimmel, hogy akár ki is tagadhattak volna, nem érdekelt. Megmondtam a magamét, lenyugodtak, ma pedig már iszonyatosan boldogak, hogy végre nagyszülők lesznek. 


Eleinte biztos, hogy ellened/ellenetek lesznek, de meg fognak vele békélni, ez 100% ! Lehet, hogy kelleni fog hozzá fél év vagy egy év, de (ha egyáltalán ellenkeznek az elején, hiszen lehet hogy valami csoda folytán mégsem) biztos hogy el fogják tűrni. Azt nem állítom, hogy elfogadni, de eltűrni biztosan! 


Én: 17/F; párom 29/N''



2015. jan. 31. 12:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu... ilyen nincs.
2015. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%

Joggal voltak a szuleid kiakadva. 12 eves gyerek "udvarol"? 24 volt a no?

Ez beteges. Amugy a tobbi rizsat az udvarlasodrol nem hiszem el, szerintem azt mind almodtad. Fantaziasztal es most is. 17 fiu, 29 no, nem dolgozik, bocsi.

2015. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Én is szoktam ilyeneket kreálni a gyakorin, jó móka, már levelet is kaptam tőlük. Ez amolyan érettebb "trollkodás", mint, hogy valaki kiírja, hogy belém szorult kolbász segítség. Szóval ez úgy kitalált, ahogy az én szüleményeim, de nekem tetszik. :)
2015. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez nem velem történt. Itt olvastam, és nem igazán értem, hogy egy 20 feletti nő mit akarna egy 12 éves kisgyerektől...
2015. jan. 31. 12:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamu sztori, unatkozott az illeto.
2015. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Attól eltekintve, hogy ez éppen kamu, sajnos léteznek pedofil emberek - nők is, a közhiedelemmel szemben! - akik éretlen, serdületlen gyerekeket molesztálnak.
2015. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Vannak ilyen "kultúrák" Magyarországon...
2015. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

Több éve vagyok az oldalon!

Pár hasonló sztorit elsütöttem már én is, de kicsit jobbakat írok, van mikor 60-70 válasz is jön rá.

lényeg az érzelmekre,kiszolgáltatottságra kell hatni, főleg a másik ember kárára.

Úgy kajálják az ilyen sztorikat mint az öregasszonyok a tv2-n a délutáni sorozatokat.

Azt tanácsolom tapasztalatból, hogy ha csak egy kicsit is érdekesebb dolgot olvasol itt, jobb ha egyből eszedbe jut, hogy kamu, vagy ferdítés.

Az élet sajnos nem ilyen izgalmas és érdekes, mint ezen az oldalon.

2015. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz képest, hogy kamu, elég szépen végig gondolta.
2015. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én is évek óta fent vagyok az oldalon, sokmindent olvastam már. Csak belegondoltam, hogy ha nekem lenne egy 12 éves fiam, akit egy 24 éves nő zaklat, simán feljelenteném a rohadt pedofilt.
2015. jan. 31. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!