Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már 3 éve hogy nem járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla92 kérdése:

Már 3 éve hogy nem járunk együtt az exemnel és beszélni se beszélünk számomra ő volt az igazi gyereket is szerettünk volna családot stb.., és esténként róla álmodok! (Most van párom) Vajon miért lehet ez? Hogyan tudom elfelejteni az exemet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 19:11
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
13%
Ez az bogaram, hogy időben nem foglalkoztál eleget a feldolgozással/elengedéssel.
2022. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Ezzel nem vagy egyedül és egyébként az a mondás igaz, hogy "ahol egyszer volt tűz, ott mindig lesz parázs"

Én már 9 éve nem vagyok együtt azzal az exemmel, aki nekem az első volt és még a mai napig néha (sajnos) eszembe jut

Pedig mérgező volt a kapcsolatunk, jobb volt nekünk külön. És mégis.

Így vagyunk összerakva. De az is lehet hogy a jelenlegi párodból hiányolsz valamit, ami az exedben meg volt és ezért gondolsz rá / álmodsz róla.

Az idő majd elfeledteti, mást nem tudsz tenni.

2022. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A mostani párod nem ad meg neked valamit, hiányzik az a plusz és a tudatalatti így jelez.
2022. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

"számomra ő volt az igazi "

Aki szakít veled, nem lehet az igazi, hiszen képtelen voltatok együtt élni, megbeszélni a problémákat. Illúzióban élsz!

2022. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez oltári nagy marhaság hogy a jelenlegi párja nem ad meg valamit azért álmodik az exével. Én abszolút boldog vagyok a jelenlegi párommal még is álmodom néha exemmel és akkor mi van? Nem tulajdonítok túl sok jelentőséget neki mert nem érdekel. Nekem is ő volt az első mindenben jó hogy néha eszébe jut az embernek olyan szerintem nincs hogy valakit teljesen elfelejtünk. Ezek csak álmok. Nem kell egyből azzal kombinálni hogy nem zárta le vagy dolgozta fel időben vagy valami hiányzik a jelenlegi kapcsolatból. Jó lenne nem hülyeségeket mondani.
2022. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!