Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal lányok! Idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Idősebb férfivel, egy-két alkalomnak induló szexkapcsolatból, éreztetek olyat, hogy töbre vágytok annál? Esetleg azért mert nem csak szex terén, hanem gondolkodása, figyelmessége is vonzóvá tette számotokra?

Figyelt kérdés
Igen esetén leírnátok a rövid sztorit?
2022. dec. 9. 16:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%

akinek van némi önbecsülése, eleve nem szexkapcsolattal indít, hanem arra törekszik, megtalálja a társát.

azt főleg nem értem, h. fiatalként miért egy öregebbnek kell széttenni...

egy korodbeli spermájával mi a baj?

2022. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem vágytam hozzam képest idősemberre sem, meg szexkapcsokatra sem.


Ez a kiégett 50 es nőket erdekli max.meg azokat akik semmire nem kellenek.

2022. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt ilyen. Sem szexkapcsolat idősebbel, a többre vágyás meg nyilván annyira sem.
2022. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#1

1: Férfi vagyok

2: Kérdés, nem feltétlen egyezik a valósággal, csupán kérdés

3: Amennyiben fiatal lány lennék. Miért ne vonzódhatnék szex terén, egy idősebb férfihez, ha az kellő intelligenciájával, figyelmességével, humorával körökkel megelőzi a korombélieket?

2022. dec. 9. 17:02
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Akinek csak erre kellek, azzal már többet nemigen tudok elképzelni. Elég aktuális most nálam egyébként ez, de aki az elején nem tart ennél többre, annak oka van. Írom ezt úgy, hogy szerelmes vagyok, és mégis leszarom az embert inkább, mert fontosabb az önbecsülésem...
2022. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező! Sok mindenen múlik hogy mi lesz később.

Azon is hogy mi az alapfelállás. Nős a pasas azért van szexkapcsolat? Vagy a nőnek is van kapcsolata és az a kérdés, hogy otthagyja e a párját az idősebb pasiért?

Mekkora köztük a korkülönbség? Az sem mindegy hogy a nő 18 éves a pasi 45, vagy a nő 30 év körüli a pasi meg 50. Mert más-más élethelyzetek vannak bizonyos korban, vagy vannak e gyerekek stb, stb.

Ezek mind befolyásoló tényezők.

Esetleg le kellene írnod (lehet privátban is), hogy mi a konkrét helyzet, mert nagy általánosságban nem igazán lehet válaszolni annyi élethelyzet van...

2022. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
4. "Miért ne vonzódhatnék szex terén, egy idősebb férfihez, ha az kellő intelligenciájával, figyelmességével, humorával körökkel megelőzi a korombélieket?" - Ezzel a rizsával csak magadat hülyíted, ettől még nem leszel, jóképűbb, izmosabb, lendületesebb, feszesebb, keményebb, kitartóbb.
2022. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7

Ha ismersz, akkor ítélkezz. Addig gondolj amit akarsz.

2022. dec. 9. 17:29
 9/30 anonim ***** válasza:
Mekkora korkülönbségről van szó?
2022. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Sosem kezdtem és nem is fogok idősebb férfivel. Nem tudnak vonzóak lenni számomra, így semmilyen kapcsolat sem érdekel velük.
2022. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!