Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem kezdenétek el gyanakodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezdenétek el gyanakodni, ha a pasi az első alkalom után (egy éjszakának induló) azt állítaná, hogy szerelmes? Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Volt egy "kalandom" egy fiúval, akivel azelőtt egy héttel smároltam utána megbeszéltük, hogy mivel jól éreztük magunkat lefekszünk. Miután ez rá egy hétre megtörtént, a srác folyamatosan szerelmes üzenetekkel áraszt el, és egyfolytában bókol. Gyakorlatilag nem is lehet azóta normálisan beszélgetni vele, annyira lement nyálasba. "életem értelme" "kis szerelmem" "egyetlenem" ilyenek hangzanak el, pedig csak lefeküdtünk. Minden reggel már korán ír, és egész nap ilyenek mennek. Szerintetek ? Komolyan vehetem ezt? Tényleg belém zúgott ennyi idő alatt? Állítólag előttem egy barátnője volt, nem tudom mennyire volt komoly, de a szex is inkább romantikus volt, mint csak "na akkor b@sszunk egyet" téma.


19/F 19/L



2016. aug. 2. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg szerelmes a srác akkor légyszi hagyd békén. Jobbat érdemel.
2016. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kialakul egy szerelem, annak vannak fázisai. Sokan a vonzalmat, fejlődő szerelmet összekeverik a tényleges szerelemmel. Nem biztos, hogy kamuzik a srác, az sem, hogy őrült, de amennyire tudott, megismert (gondolom, volt beszélgetés is, nemcsak dugás meg csók)... vmit érez irántad. Ami még nem szerelem, mert nem ismeritek egymást olyan jól.
2016. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Én már jártam így egyszer, h az első együttlét után nagyon beszerelmesedtem. És minden együttlét után egyre jobban.
2016. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Első miért? Senki nem mondta, hogy én vágyom többre. Csak szeretnék óvatos lenni és nem belehabarodni valakibe, aki csak szórakozik. Igen beszélgettünk is.
2016. aug. 2. 14:07
 5/19 anonim ***** válasza:
4, könnyen lehet, hogy ő komolyan gondolja, míg úgy látom neked ez csak egy dugás volt. ezért írtam, hogy inkább hagyd. olyat keress aki szintén csak dugni akar.
2016. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Hogy te mekkora egy ringyó vagy!
2016. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez bizony tényleg állati gyanús! Tiszta hülye, hogy érez valamit, hiszen "csak lefeküdtetek". Lefeküdni meg egy tök köznapi dolog. Minden nap megtesszük 2-3 kollégával, a tejesemberrel, a bolti pénztárossal, a takarítónővel, csupán hirtelen gusztus alapján.

Remélem, érzed az iróniát. Igen, manapság nagy divat csak úgy dugni, de hadd ne az legyen már a gázos, aki ezt úgy teszi, hogy emberi érzelem is van mögötte!

2016. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Miután ez rá egy hétre megtörtént, a srác folyamatosan szerelmes üzenetekkel áraszt el, és egyfolytában bókol."


tudod, kislány, jobb helyeken ez a normális!

meg az, hoigy előbb szerelmesek leszünk, aztán fekszünk le, de mindenképp jó, ha van a másikkal valami érzelmi közelség szex előtt, hacsak nem vagy ku*va.

a srácnak ez sztem szerelmeskedés volt, benned már nem vagyok biztos.

inkább mondanám basz*snak.


és jobbat érdemel nálad!

2016. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Azért r...ozni egy csajt, mert pár csók meg egy dugás után nem mondja 100%-ra, hogy szerelmes? Az lenne a normális, hogy óvatosan, lassan kezeli a dolgot...
2016. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, ha óvatos, azért sem ítélem el, hogy ágyba bújtak, mert nem az én dolgom. Ha jól esett nekik, tegyék! A gond ott van, hogy gyakorlatilag hülyének nézi a srácot, mert az elkezdett érezni valamit iránta.
2016. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!