Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lenne az? érdeklem őket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az? érdeklem őket kapcsolat nuku?

Figyelt kérdés

Csak azok a pasik érdekelnek, akik elbizonytalanítanak. Megvan a szikra, érdeklődnek, sőt. De mégis csak akkor kezdenek komolyan érdekelni, amint azt veszem észre, hogy nem körülöttem forognak éjjel nappal.

Ha valaki folyamatosan erdeklodik, az nem érdekel, de ha nem ír, nem keres, ha találkozunk néha közömbös, máris oda vagyok érte.

Arra jutottam, hogy valószínű azért mert gyerekkoromban a szüleimtől is ezt kaptam érzelmileg. Néha érdekes voltam, megkaptam a figyelmet, de többnyire harcolnak kellett érte és akkor is feleslegesen. Iszonyatos volt erre ráébredni, már kertem időpontot szakemberhez, hogy dolgozzunk a lelki nyomoromon. Van ebből kiút? Lesz normális kapcsolatom valaha???


2022. dec. 11. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd el dr csernus imre a nő címü könyvét. Pontosan leírja ezt a jelenséget és a megoldast. Szerintem számodra sorsfordító lehet

Sok boldogságot

2022. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kétségbeesve keresem Nórikát ***** válasza:
Az ilyen Csernus félék több kárt okoznak ,mint hasznot.
2022. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El ne olvasd Csernust, az egy arrogáns, beteg f.sz. A 2-esnek igaza van, többet árt, mint használ. Keress inkább normális pszichológust. Nem az számít, hogy "neve van", hanem hogy neked segít-e.
2022. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!