Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmernétek mondani ha egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmernétek mondani ha egy nem független nőbe lennétek szerelmesek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 09:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha el is merném mondani, nem lenne értelme.
2022. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el neki egyáltalán, kerulnem.
2022. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Mármint a nőnek elmondani?

Hát nem tudom, valószínűleg nem mondanám el, és ez nem mersz kérdése. Foglalt, így nincs értelme őt is meg magam is terhelni ezzel. Inkább arra koncentrálnék, hogy továbblépjek.

2022. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Elmertem mondani igen - én sem vagyok független - legalább tudja! Nyílván azért mondtm el, mert kölcsönös.
2022. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

el mertem mondani

el mernétek mondani?


3 szóba írjuk a gyengébbek kedvéért, mert az igekötő (-el) nem a merni igéhez kapcsolódik, hanem a mondani igéhez (elmondani meritek vagy sem).

2022. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem rondítanék bele azzal senki kapcsolatába, hogy szerelmet vallok.
2022. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5ös válaszolótól kérdezném, hogy neked most ettől jobb a napod hogy ezt leírtad ide?😒


A többieknek köszönöm a válaszokat! 👍

2022. dec. 13. 12:35
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

7


akár meg is köszönhetnéd, h. szóltam! tanuld meg helyesen leírni!

szar a helyesírásod, de nyugodtan égesd magad vele!

2022. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Gondolom más örömöd nincs az életben azért jársz ide okoskodni, így elnézem neked. Ilyen hányavetett sorsú emberekre nem lehet haragudni. 😊
2022. dec. 13. 13:06
 10/27 anonim ***** válasza:

9


Szerintem meg veled van valami nagy gáz, ha egy ilyen alapján kitalálsz mögém egy sanyarú sorsot.

Csak mert jeleztem, hogy ez így hibás!


Úgy véled, kettőnk közül az én sorsom sanyarú, amikor alapszavakat nem tudsz helyesen leírni?


Intelligens ember ezt megköszöni, megtanulja helyesen leírni, de te acsarkodsz és sértődött vagy.


Sok nő nem áll ám szóba olyan pasival, akinek rossz a helyesírása, mert az azt is mutatja, hogy keveset olvas az illető (a rendszeres olvasás javítja ezeket a skilleket), ill. hogy nem elég művelt.

2022. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!