Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy meg nem élt szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meg nem élt szerelem mikor múlik el ?

Figyelt kérdés
Nagyon erős vonzalom van kettőnk közt de nem lehet semmi mert mind kettőnknek családja van. 1 éve tart ez az állapot néha beszélünk chaten.Ha látjuk egymást és egymás szemébe nézünk nem tudom el mondani mit érzek .. Mikor múlik ez el ? 29N

2022. dec. 14. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet soha. Főleg ha még néha össze is futtok.
2022. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Sztem dugjatok titokban.. aztán előbb utóbb úgy is csökken a vágy
2022. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megmondani, de idővel csillapodni fog. Nekem 3 évig tartott, mire nagyjából túl tudtam tenni magam rajta. Közben volt jó pár kapcsolatom, de csak őt szerettem végig :(

Azóta valamilyen szinten belehabarodtam valaki másba végre, így nem vágyom rá olyan erősen, de már mindig helye lesz a szívemben. Találkozni nem merek vele, mert szerintem akkor teljesen összezavarodnék megint.

Ha beszélgettek az még oké, gondolom nem akarod elveszteni teljesen, de kerüljétek a találkozást.

2022. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút változó, és nagyban múlik rajtad. Valaki más viszont ki tud belőle "gyógyítani". Tapasztalat!


Legjobb volna, ha a férjed tenné meg. Bár gondolom ő nem is lenne rá képes

2022. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Sosem! Éld meg.
2022. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Amikor megunták a felek az önkinzást szenvedést, és a boldogságot választják.

Én örulnék ha a családommal tudnám értékelni a boldogságot, es azt őrizni. Es nem mások után vinnyognék mint idiota család mellett.

2022. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Terelni kell a gondolatokat. Kb 1-2 év alatt elmúlik. Ez álltalában fizikai vonzódás csak, ami ha megélnél a valóságban, 3-4 év alatt tökéletesen elmúlna. Jót tesz , ha a férjed pozitív tulajdonságait kezded végiggondolni naponta. Lepd meg magatokata férjeddel ( romantikus vacsi otthon, ha már a gyerekek alszanak, színház/ étterem gyerekek nélkül, csini fehérnemű….) mert hidd el, a másik pasival is erre a szintre kerülsz pár év után.
2022. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nálam valószínűleg sohasem.

35 év után legalábbis még nem múlt el.

" Amit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük" Renard

2022. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért vagytok felnőttek, hogy nem rúgjátok fel a saját családjaitokat.

Senki nem mondta, hogy könnyű dolog felnőttnek lenni.

2022. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ameddig a szemébe nem mondod, addig biztos nem. Kérdés miért nem mered elmondani? Félsz az esetleges negatívomtól?

Konkréten nekem is van egy ismerősöm, akivel szintén kb 1 éve körül chatelünk, találkozni viszont soha nem találkoztunk. Konkrétan szexkapcsolatnak indult, csak megszegtük a szabályt, és nem történt meg, 1 hónap alatt, így tovább bonyolódott, és bizonyos kötődés alakult ki közöttünk. Neki van barátja, nekem párom,+ gyerekek.

Talán chaten el merném mondani neki az érzéseimet iránta, de szemébe biztos nem. Okát sokáig fejtegettem magamban, és arra jutottam, bármit is érzek iránta, az felelőtlenség lenne elmondanom, mert megvalósítása majd, hogy nem lehetetlen. Sajnos akadt köztünk egy kisseb nézeteltérés, emiatt most nem is beszélünk, de folyton a fejem jár.

Minap olvastam itt egy esetemhez nagyon hasonlítót, ahol a lány azt kérdezte, hogy 1 év beszélgetés után, melyben havonta előkerülő szexxel kapcsolatos téma is felmerült érezhet-e valamit a beszélgető partner iránta, vagy csak arra kell.

Mid hármunk esetében az 1 év beszélgetés alapján, ha senkiben nem alakullt ki valamifajta érzelem a másik iránt, akkor nagy a valószínűsége, hogy az "robot" akinek nincsennek érzelmei, ne is tudja az mi lehet.

Mindenesetre az tanácsolnám, ha van rá mód és lehetőség, üljetek le és vesézzétek ki alaposan a témát, mert így galyra vágod magad teljesen. Lesz ami lesz alapon.

2022. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!