Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék ezen az érzésen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen az érzésen túllépni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem ez a férfi. Beleszerettem, annak ellenére hogy időközben a kezdeti érdeklődése alábbhagyott. Állandóan arra gondolok, milyen érzés lenne az Ahogy ő szeret....

Elmondjam ezt neki? Félek cikivé válok, de borzalmas magamban tartani az érzéseimet.


2022. dec. 15. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Idővel, más pasikkal, akikkel ismerkedsz.


Egyébként ha az ő nem viszonozza az érzéseid fölöslegesnek tartom elarulni.

Persze úgy teszel ahogy jónak látod.

2022. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Próba szerencse. Legalább megtudod az igazat.
2022. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Felesleges elmondanod ha ő nem érdeklődik irántad.

Majd elmúlik ha jön valaki aki hasonlóan fel tudja kelteni az érdeklődésedet. Szerencséd van ha ez könnyen megy.

2022. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Később tudtam meg, hogy van barátnője, persze nem ő mondta el.
2022. dec. 15. 22:22
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Tudom hülyén hangzik első olvasatra, de elgondolkodtató!

Tegyük fel az "Ő" is ugyan ilyen gondolatokkal a fejében éli a mindennapjait, Valami hasonló okból ő sem meri kinyilvánítani az érzéseit. Célszerű lehet-e elfojtani egy olyan érzést, ami kinyilvánítás után lehet negatív reakciót kapsz, és ez egy kifejezetten szomorú érzelmi állapotba repít, viszont megkönnyebbülsz a nyomás alól amiben jelenleg élsz. Vagy inkább meghagyni az illúziót, és ezáltal a nyomasztó, és megválaszolatlanul maradt kérdést. Esetleg várni arra, hogy Ő tgye meg helyetted.

2022. dec. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem értem a gondolatmenetedet. Ha az "Ő" is hasonló gondolatokkal éli a napjait, akkor kinyilvánítás után miért kapna negatív reakciót a kérdező?
2022. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező mit érnél el vele, ha részéről már nincs érdeklődés feléd?

Ráadásul még barátnője is van és volt olyan szemét a pasas, hogy még csak nem is közölte.

Mit akarsz elérni, hogy beléd szeressen a szerelmi vallomásod miatt valamilyen csoda folytán, vagy netán a szeretője lenni?

Nem is értem a kérdést.

Miért nem távolítod el az életedből amennyire csak lehet, akár örökre?

Attól nem félsz, hogy ha együtt lennétek veled nem tenné meg ugyanazt, mint a barátnőjével?

Ismerkedj másokkal, adj magadnak esélyt olyan pasi mellett, akinek csak te kellesz nekem, ez a férfi nem érdemli meg, hogy vele foglalkozz.

2022. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(*szerintem=nekem, bocsi)
2022. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!